Wątek dotyczący artykułu

Sparingowe derby potwierdzone. Poznaliśmy termin pojedynków Falubazu ze Stalą

Zgodnie z założeniami, Falubaz Zielona Góra w okresie przedsezonowym dwukrotnie zmierzy się z lokalnym rywalem - Cash Broker Stalą Gorzów. Znamy już dokładne daty tych spotkań.

przeczytaj cały artykuł


undisputed

A ja to bym się najbardziej ucieszył z tego aby na sparingach oraz meczach ligowych derbowych obyło się bez zadym, wandalizmów, niszczenie samochodów, podpalanie śmietników itd..Tyczy się to ludzi z obu miast żeby nie było że mam jakieś halo do Falubazów bo w Gorzowie też świętoszków nie ma i każdy doskonale o tym wie.... Owszem może ma to jakiś smaczek lecz czas z tego wyrosnąć... to chyba czas najwyższy aby kibicować z kulturą jak to robią na meczach Piłki Siatkowej czy Ręcznej. Tam ludzie potrafią się zachować normalnie. Żużel to taki sport gdzie nie ma limitu wiekowego i ludzie przychodzą z małymi dziećmi, rodzinami i wszystko widzą jak starsze pokolenie się zachowuje dosłownie jak bydło a wiem że każdy z tych ancymonów nie chciał by aby ich dziecko tak samo się zachowywało prawda?. Niech każdy tam sobie kibicuje swoim ale chociaż z kulturą. Czy to tak wiele potrzeba?? Mieszkałem połowę życia nie daleko stadionu i naprawdę, wiele widziałem.... Ale cóż, jeden zrozumie a drugi będzie się śmiał i zaraz napisze do mnie jakieś hejtowskie wypociny gówno warte. W każdym bądź razie. Niech wygra lepszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

Niestety masz rację, przez naszych ultrasów aż się odechciewa przychodzić na mecz. A jak idę, to zawsze staram się być jak najdalej od I łuku. Uszy bolą, oczy często też. Zarówno jeśli chodzi o oprawę, jak i te "piękne" nagie torsy ;)
Ostatnio ktoś tu wspominał, jak kiedyś kibice obu drużyn siedzieli na łukach i rozpijali wódeczkę, debatując o żużlu. Kuźwa, naprawdę tak ciężko o kulturę i szacunek? Falubaz to nasz odwieczny RYWAL, a nie WRÓG!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

Wiesz nie każdemu alko służy. Pić trzeba umieć. Niech sobie tam krzyczą i niech będą te oprawy bo w większości są widowiskowe i to nadaje naprawdę bardzo dobry przekaz. Niech sobie tam ludzie kibicują ale wązne jest to aby ludzie jako ludzie się szanowali a nie szli na noże kastety itp. Tego nie da się wyplewić. Na stadionie powinien być porządek a to co robią na ustawkach w lesie czy gdzieś po za miastem na polech to juz mam to gdzieś. Dla mnie ktoś kto nie potrafi zachowywać się jak człowiek to żałować go nie będe jak dostanie kose w plecy. Wiedzą co robią. Ważne aby nie pokazywali przemocy i wandalizmu na stadionie. A tak w ogóle powinien być całkowity zakaz sprzedaży i spożywania szczochów na stadionie. Przyjedzie już gotowy, dopije 6 takich leszczy w plastiku i gościowi włącza się nieśmiertelność przy kolegach. Ale dla klubu nie jest ważne co sie dzieje na trybunach tylk to co się dzieje na torze i w parkingu. W DUPIE NAS MAJĄ I TYLE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.