Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyła dostanie nagrodę od PKOl? "Jeśli wpłynie wniosek z PZN-u, to zarząd się nad tym pochyli"

- Doceniamy rolę Piotra Żyły, który był dobrym duchem zespołu, choć regulamin mówi, że nagrody należą się tym, którzy w igrzyskach uczestniczyli. Ostateczną decyzję podejmie zarząd PKOl - mówi rzecznik prasowy PKOl, Henryk Urbaś.

przeczytaj cały artykuł


KS ApatorToruń

Idąc tym tokiem myślenia ,równie dobrze mogliby dawać te medale i nagrody Murańce, Miętusowi czy Wolnemu za to ,że dzięki rywalizacji parę lat temu na domowym podwórku dali radę wejść na wyższy poziom sportowy. A i nie zapominajmy o dziewczynie Maćka czy też żonach Kamila i Stefana które motywowały ich do pracy jak i wspierały całym sercem... Masażystom, fizjoterapeutom no i oczywiście trenerom także się należy ten medal... Ludzie !!! Medal i wszystkie z tym związane przynależności dostaje sportowiec który sobie to wywalczył ! Żyła był akurat w najgorszej formie i jest to tylko i wyłącznie jego wina. Czemu inni nie robią z tego takiego wielkiego problemu. Niemcy czy Norwegowie mają także większą kadrę niż 4 dobrych skoczków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS ApatorToruń

Jak Holta nie pojedzie to zawsze jest młody Holder w zanadrzu. A Żyła po tym jak "zrobił" licencjat to sobie bez tej renty poradzi. W dodatku jak napisał Ryszard ,brąz w drużynie był minimum po które jechaliśmy bo nie ma 4 drużyny z tak wyrównanym składem. I pomimo że wszystkie media piszą w samych superlatywach o skoczkach to wszyscy którzy mają coś w głowie i śledzą skoki wiedzą ,że wcale brązu nie zdobyli tylko przegrali srebro ,a Norwegowie byli po prostu za silni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.