Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: wielkie zwycięstwo PGE VIVE. Kielczanie w horrorze lepsi od THW

Niezwykle ważną wygraną odnieśli szczypiorniści PGE VIVE w 13. kolejce Ligi Mistrzów. Kielczanie po bardzo emocjonującym i nerwowym spotkaniu pokonali THW Kiel 30:29.

przeczytaj cały artykuł

warjato

Brawo! W końcu widać poprawę i zdecydowanie lepszą grę. Oby za tydzień PSG ograło Kiel a Kielczanie zrobili co mają zrobić i wychodzimy z 4 miejsca. Omijamy najgozniejszego przeciwnika czyli paryżan.
Jedynie nie rozumiem przedłużenia kontraktu z Bombacem, niestety on dalej nie wie co ma grać i jest z niego zero porzytku. Dziadek Zorman przykrywa go czapką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

A ja pisałem tutaj dawno temu,żeby poczekać,a nie zwalniać trenera jak niektórzy.Jest poprawa znaczna,ale można grać jeszcze lepiej.Co cieszy to rozegrana końcówka i dowiezienie wygranej do końca czasu gry.Bombac zrobił głupstwo w końcówce,bo nie było sygnalizacji i można było jeszcze z 2 podania wykonać.
Jednak oceniając ich występ można być zadowolonym to 4 miejsce gdzieś na horyzoncie się świeci.Ja nie wierzę w 3 lokatę choć jest ono realne pod warunkiem porażki jutro Flensburga z Veszprem i na końcu wyjazd do Danii,ale juz nie takie cuda widzieliśmy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
warjato

Tak to prawda ale też trener uczy się na błędach i już poprzestaje tych zmian całych szóstek. Mam nadzieje że psikusa nie zrobi nam PSG za tydzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

To PSG może sobie ewentualnie wybrać z kim będą chcieli zagrać w 1/4 wygrywając bądż przegrywając.Chociaż dzisiaj PSG poległo w Brześciu więc będą chcieli się pewnie zrehabilitować za tę porażkę dzisiaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
cezarWP

Trener nie uczy się na błędach tylko czyta SF :)
Zresztą nie dotyczy to tylko Talanta, Przybecki Makowiejewa do kadry powołał też tylko na podstawie oceny użytkownika forum "Wybrzeże Gdańsk".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.