Wątek dotyczący artykułu

Rafał Fronia: Denis Urubko uważa, że wejście po 1 marca nie będzie się liczyło jako zimowe

- Byłem przekonany, że ataku dokona dwójka Bielecki - Urubko, ale dostałem informację, że Adam nie zregenerował się w pełni - mówi nam Rafał Fronia, jeden z członków polskiej wyprawy.

przeczytaj cały artykuł

Łowca Moskita

a jamam pytanie. Zalozmy, ze Denis zdobedzie K2 przed 1 Marca a np. Bielecki zdobedzie go np. 15 Marca - czyli nadal w okresie zimowym. To jak to bedzie zaliczone? Oznacza to, ze pierwszym zdobywca K2 w zimie bedzie tylko Urubko czy generalnie Bielecki tez? Bo jesli sie okaze, ze tylko Urubko zapisze sie w kartach Historii, to na zbity ryj wywalilbym go i nalozyl mega kare finansowa. Jesli jest to narodowa wyprawa i oplaca ja nie Denis z wlasnej kieszeni to powinien sie trzymac zasad. Albo razem albo wogole ma sie odbyc atak szczytowy. Prosze nie hejtowac tylko mi wytlumaczyc czy mam racje czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

Jeśli Denis zdobędzie szczyt w lutym jak zakłada, będzie pierwszym człowiekiem, który zdobył K2 zimą. Tak tłumaczył dzisiaj Fronia. Jednak tytuł zostanie przyznany całej ekipie gdyż Denis jest jej członkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Norbert Sałek

Jeżeli Urubko wejdzie jako pierwszy, to on i tylko on się zapisze na kartach historii jako pierwszy zimowy zdobywca K2. Dodatkowo dostanie jeszcze order od Putina za ten wyczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Jasieczek Ziomalek

Będzie się liczyło, że piewszego wejścia dokonał Denis, ALE jako reprezentant Polski (bo "gra" w polskiej drużynie), czyli z imienia i nazwiska tylko ten kto faktycznie wszedł pierwszy, ale drużynowo Polacy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.