Wątek dotyczący artykułu

Denis Urubko samodzielnie zaatakuje K2!

Denis Urubko na własną rękę chce zdobyć K2. 44-latek, nie informując kierownictwa wyprawy, opuścił bazę i podjął próbę wejścia na niezdobyty zimą szczyt.

przeczytaj cały artykuł

Sellex

Urubko jak i Moro to na dziś wielcy indywidualiści...Decyzja chyba trochę szalona.Pytanie.Co nie funcjonuje w grupie?.Skoro Denis atakuje samotnie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Marek Kiciński

A czy Ty wiesz w jakim kontescie uzyłem tych słow? Nie badz osłem bo teraz wykorzystałes moja wypowiedz wyrwana z kontekstu. I dobrze o ttm wiesz. I tu wlasnie tak na prawde widać jakie jest wasze podejscie do tego wszystkiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Rylszczak

Generalnie mógłbym włączyć się do dyskusji nawet jutro! To jakiś problem? Temat wciąż ten sam " Denis Urubko samodzielnie zaatakuje K2!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Rylszczak

A czy w któreś mojej wypowiedzi znajdujesz uzasadnienie, że popieram Denisa ,że poszedł sam? Czytasz? Myślisz? Rozumiesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.