Wątek dotyczący artykułu

Kibice bojkotują Cracovię. Dojmujący obrazek przy Kałuży 1

Tylko garstka kibiców obejrzała na żywo z trybun stadionu przy Kałuży 1 mecz 24. kolejki Lotto Ekstraklasa Cracovia - Legia Warszawa (0:0). To efekt bojkotu, który fani Pasów ogłosili w odpowiedzi na ostatnie decyzje władz klubu.

przeczytaj cały artykuł

hack

Możecie mnie zjechać, ale zachowanie kiboli Cracovii w trakcie derb z Wisłą powinno zostać ukarane, ale nie powinien być karany klub i piłkarze. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć odpalenie rac, tak zupełnie nie jestem w stanie pojąć jaki idiota w czasie meczu, narażając życie i zdrowie innych ludzi oraz podobno ukochany klub na kary dyscyplinarne i finansowe, strzela racami w innych ludzi. Całą karą finansową za te wygłupy powinno być obciążone stowarzyszenie kibiców, bo chyba do tych idiotów, nic innego nie dotrze. Zaczynam żałować zmiany ustroju, pogoda sprzyjająca na miesięczne, przymusowe, szkolenie na poligonie w Orzyszu lub Drawsku dla "kibiców" Cracovii, tam człowiek szybko uczy się szacunku dla innych ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.