Wątek dotyczący artykułu

Puchar EHF: porażka Azotów z Chambery

Azoty Puławy przegrały z Chambery Savoie HB 25:27 (15:12) w meczu 3. kolejki fazy grupowej Pucharu EHF. Błędy popełnione w ostatniej minucie spotkania pozbawiły gospodarzy szans choćby na remis.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
spoko22

Trzeba jeszcze zdobyć medal, co przy aktualnej formie Górnika nie wydaje się być zadaniem trywialnym. Natomiast chętnie zobaczyłbym inne akcje w ataku niż Prce przekładającego rękę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator LPU

Sławku a może Sławomirze bo nie wiem jak mam się zwracać. Najłatwiej jest zwolnić trenera .... Tylko skąd wziąć fachowca w środku sezonu? Jak na razie trener nic nie przegrał a udało mu się awansować do fazy pucharowej EHF bo wcześniej nikt tego nie dokonał... Rzeczywiście gramy dosyć archaiczne , ale brakuje nam dwóch środkowych rozgrywających bo są kontuzjowani.... P. Masłowski po kontuzjach i nie wszystko zależy tylko od niego.. Jak boczni stoją nie nabiegają ... to tak to wygląda. Co do P. Kuchczyńskiego to moim zdaniem gra zbyt mało ... to tak jak było z A. Skrabanią za czasów P. Krajewskiego. M. Seroka widać po nim kolosalne zmęczenia a Trener nie wypuści Kuchczyńskiego nawet w meczu ligowym ( a jeżeli wypuści to na kilka ostatnich minut) nie da się tak grać . To samo dotyczy Kasprzaka , który nawet nie powącha parkietu a jak wyjdzie to na ostatnie minuty .... To mamy dwie wyrównane 7 czy nie ...??? Trener z tego co wiem ma kontrakt podpisany do końca sezonu .... To może poczekajmy z rozliczaniem.... Co do Orzechowskiego to się w pełni zgadzam. A pamiętaj ,że jeszcze musimy zdobyć -obronić medal co też nie będzie proste. Jak masz doskonałego nie pracującego trenera to go dawaj. Z takim podejściem to Tałant czy Przybecki już dawno by nie pracowali nie mówiąc o trenerach w ligach zagranicznych...