Wątek dotyczący artykułu

PZHL ma czas do środy. Minister wściekły

Członkowie zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie spotkali się z ministrem sportu. Witold Bańka postawił sprawę na ostrzu noża. Albo działacze przedstawią rozliczenia, albo będą musieli zwrócić 4 miliony złotych.

przeczytaj cały artykuł


Grek Zorba

Taki fajny sport , medialny. Wszyscy wokół nas grają, mają wyniki tylko u nas kasa ucieka a wyników brak. Kiedyś byliśmy 8-9 siłą na świecie i wszyscy... narzekali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Hokej

I bardzo dobrze Panie Ministrze - chociaż, nie jesteśmy Waszym wyborcą, ale popieramy na całej lini.
Od 15 lat łożymy sami na młodego hokeistę. Z klubu, czy związku PZHL nie ma nic.
Koszt utrzymania zawodnika w wieku 17 lat to około 10 - 15 tysięcy rocznie ( sprzęt, wyjazdy, utrzymanie poza domem rodzinnym)
Od 15 lat ta sama śpiewka - długi, kłótnie i narzekania, że nie ma sponsora itp.
Ciągle ci sami ludzie w pzhl - zmieniają się stołkami, nie robią nic. A ja się pytam- który normalny sponsor da pieniądze do PZHL, jak nie ma możliwości sprawdzenia przepływu gotówki ???? żaden
Dopóki nie rozp....cie tego związku i wszystkie osoby nie zostaną zmienione na ludzi wiarygodnych pieniędzy nie da nikt.
Chęć pomocy i zrobienia porządku przez Mariusza Czerkawskiego spełzła na niczym bo.... no właśnie. Chciał zrobić porządek na własnych zasadach - ale został olany bo oczywiście leśne dziadki poszły by na bruk.
I jeszcze jedno.
Do narzekaczy i prześmiewców tutaj. Pamiętajcie, że hokej na lodzie to JEDYNA zimowa dyscyplina, jaką można oglądać w miastach. Jest w niej wszystko - emocje, szybkość, walka. Ale musi być dobrze pokazana ( nie tak jak tvp sport ) , wtedy nawet laik z przyjemnością wybierze hokej a nie piłeczkę nożną z bandą żelowców udających mężczyzn.
Pozdrawiam wszystkich R

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.