Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - napisała na swoim profilu na instagramie Justyna Żyła. Kilka godzin później usunęła wpis.

przeczytaj cały artykuł

RB93

Tak na prawdę nikt z nas tutaj całej prawdy nie zna i raczej jej nie pozna. Oby jej nie poznał, bo to nie jest miejsce odpowiednie. Mam natomiast nadzieję, że nikt z fanbojow Żyły nie będzie go tutaj bronił, bo to że zostawił żonę zawsze jakoś można wytłumaczyć, zawsze może być w tym część jej winy, chociaż szczerze wątpię, skoro pognał prosto do innej. Natomiast fakt, że zostawił żonę i dwójkę dzieci to już czyste sk********o. Dla mnie nie ma wytłumaczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
śmiechu82

Zostawił żonę i dzieci.. a skąd wiesz, że dzieci zostawił? Bo tak żona napisała? To że z żoną mu się nie układa, to znaczy że ma z nią mieszkać ze względu na dzieci? Może sobie żyć z inną kobietą a z dziećmi mieć kontakt przecież. Zresztą, co to Was? Nic nie wiecie a wszyscy komentują to tak a to inaczej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

"Tytułologia" na sf to osobna dziedzina. Chodzi o wywołanie sensacji, później w tekście jest prostowane ;) np. Ostatnio w himalaiźmie tak skomponowano tytuł, że wiara myślała, że ktoś właśnie zginął na Evereście - a chodziło o 1996 rok ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.