Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - napisała na swoim profilu na instagramie Justyna Żyła. Kilka godzin później usunęła wpis.

przeczytaj cały artykuł

Sułtan WTA

To jej problem. Nie wiem po co umieszcza żale w internecie. Wyszła za Piotra Żyłę, widziały gały co brały. Piotrek chce się dobrze bawić, niech się bawi i zdradza góralki ile chce, to jego sprawa, tylko niech nie wyciąga ręki po nagrody za igrzyska na których był leszczem i nie startował w konkursie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sułtan WTA

Nigdzie nie napisałem, że wina żony. Nie obchodzi mnie kogo wina. To żona umieszcza wpisy ze znaczkami #chciałambycdlaciebienajwazniejsza.. Przecież to żałosne i nawet politowania nie godne. Po prostu niepoważne, tak samo jak obwiniony Piotr. Znalazła się "odważna" która wybrała go sobie na męża to jej wybór i jej problem. Żyła zostawił żonę. I co z tego? Nie wiadomo czy to źle czy dobrze, dla mnie bez znaczenia. Jak żona umieszcza takie "gorzkie żale z emotkami" w sieci, można się zapytać "chwalisz się czy żalisz?" Mnie takie coś prędzej bawi niż zasmuca, ale przede wszystkim żenuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arius

Typowa kobietka co myśli, że jak już wzięła ślub to nie musi dbać o męża, bo ten ma być wierny jak pies. Pff. W dobrym małżeństwie nie ms zdrad, bo nie ms takich potrzeb.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.