Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - napisała na swoim profilu na instagramie Justyna Żyła. Kilka godzin później usunęła wpis.

przeczytaj cały artykuł

Kri100

Napisałem na początku - "co tu komentować, smutne". A teraz jest jeszcze gorzej, bo pojawiły się cholerne janusze, które wiedzą najlepiej, czyja to wina i dlaczego żony. Hejterzy mają się dobrze, podziwiam stanowczość ich wyważonych sądów, męski, koszarowy dowcip i delikatność słoniową. Janusze finezji i empatii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

W Polsce większość to podobno katolicy, a tutaj wpisy samych buraków usprawiedliwiających zdradzanie żony, matki jego dwójki dzieciaków. Bohater narodowy, a w domu zwykły (...). Niech pomyślę, jak określić tą kochankę, która weszła w taki układ? Mam nadzieję, że tej dyskutowanej ostatnio nagrody z sukcesu kolegów nie "skonsumują" oboje na Malediwach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Jedyną wyznawaną religią niektórych jest hejt i głupota. Nikt przy zdrowych zmysłach, albo kto poważnie traktuje wiarę nie będzie bronił krzywdy i kłamstw. Wiesz, taki "komentator" jednego dnia "jedzie" na żonę Żyły, drugiego na Kowalczyk, trzeciego na Żydów, czwartego na Kościół, piątego na ekologów itp. Wszystko wie lepiej a poznać go można na ogół po poważnych brakach w interpunkcji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-f-iolka

Dziewczyna, która "weszła w taki układ" na 100% nie może mieć pewności, że będzie ostatnią...szukał raz, poszuka następny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.