Wątek dotyczący artykułu

Puchar EHF: porażka Azotów z Chambery

Azoty Puławy przegrały z Chambery Savoie HB 25:27 (15:12) w meczu 3. kolejki fazy grupowej Pucharu EHF. Błędy popełnione w ostatniej minucie spotkania pozbawiły gospodarzy szans choćby na remis.

przeczytaj cały artykuł


spoko22

Problem w tym, że jeśli chodzi o trenerów, to w Polsce się na ogół kisimy w takim własnym, małym piekiełku (coś jak w piłce nożnej), gdzie są przetasowania pomiędzy klubami, ale rzadko kiedy przychodzi ktoś z zewnątrz. Prawda jest taka, że nawet nie wiem o jakim trenerze tutaj marzyć - Romblowi dałbym póki co spokój i pozwolił mu pracować z Motorem, wciąż jesteśmy za krótcy na topowego szkoleniowca z doświadczeniem z LM, a ze względu na to że pewnie opanowanie języka polskiego będzie dość ważnym kryterium, to pozostają szkoleniowcy z Bałkanów, Czesi, Słowacy albo ze wschodu. Marković był klapą, Trtik jest świetny i aż bym się wstydził podbierać go Górnikowi, szkoleniowcy ze wschodu finezyjnej i szybkiej piłki ręcznej nam tu nie przyniosą, więc albo prezes zrobi niespodziankę i wyciągnie kogoś z kapelusza (na co szanse oceniałbym na jakieś 35%) albo będziemy próbowali młodego trenera, który był wybitnym zawodnikiem. Tak się składa, że jednego akurat mamy pod ręką, dlatego wcale bym się nie zdziwił gdyby Bartek Jurecki poprowadził Azoty w przyszłym sezonie (bo nie wiem czy ma jeszcze kontrakt na dalsze granie), możliwe że u boku doświadczonego trenera.


W każdym razie coś ze stylem grania trzeba zrobić, bo Kielce podają piłkę ze 3x szybciej. Mnóstwo ich meczy jest transmitowanych - to chyba nie jest rocket science żeby podkraść im zagrywki z kołowym, skrzydłem albo lepsze wyprowadzenia rozgrywających?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator LPU

Rzeczywiście jeżeli chodzi o trenerów na pewno jest jakiś problem, kto mógł by "Nasz zespół" poprowadzić sensownie i z kim moglibyśmy zrobić kolejny krok do przodu. B. Jurecki z tego co kojarzę ma roczny kontrakt, ale nie zawsze wybitny zawodnik zostaje wybitnym trenerem przykład M. Jurasika (wybitny zawodnik a trener....) A w Kielcach piłka lata na pewno dużo szybciej , ale na razie do Kielc nam dużo brakuje do Płocka niestety też jeszcze sporo... Moim zdaniem głównym problemem jest bark klasowego środkowego bo mamy albo kontuzjowanych , albo po kontuzji a nawet jeżeli wrócą to też po tak długim rozbracie z parkietem raczej szału nie będzie... Na szczęście nie do nas należą decyzje , ale do Prezesa i Dyrektora Sportowego a my możemy sobie tylko podyskutować ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.