Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - napisała na swoim profilu na instagramie Justyna Żyła. Kilka godzin później usunęła wpis.

przeczytaj cały artykuł


mechanikwirus

Dziewczyno weź się w garść. Przestań w ogóle pisać i wypowiadać się w mediach, bo to działa niekorzystnie dla Twojego wizerunku. Jesteś w lepszej sytuacji, jesteś młoda i piękna, pewnie zostanie Ci dom, więc masz gdzie wychować dzieci. Na życie dostaniesz alimenty, mówię Ci, że wyjdziesz na tym rozstaniu lepiej niż on. Ułożysz sobie życie z kimś innym, normalnym. Wierz mi, nie tracisz nic szczególnego, głowa do góry!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anna Anka

bez Jego kasy uroda tez nie będzie widoczna. :) Ona kilka lat wstecz była zupełnie nijaka.Naturalna ładna teraz to co Ty określasz pięknem to makijaż stylizacje sztuczne rzęsy i inne wynalazki. Jeśli w oczach mężczyzn piękna kobieta to kobieta obudowana atrapą to kiepsko to rokuje dla tych zwykłych niewiast

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.