Wątek dotyczący artykułu

Korona - Lech: Alomerović nie zamarzł i wygrał kielczanom mecz

Lech poczeka na wyjazdowe przełamanie. Poznaniacy w ramach 24. kolejki Lotto Ekstraklasy zawitali do Kielc i rozczarowali na całej linii. Korona wygrała 1:0 bo bardziej chciała i miała w bramce Zlatan Alomerovicia.

przeczytaj cały artykuł

jackblack5

Makabra....Lech nie zasłużył na remis,gdyby strzelił z karnego byłoby to niesprawiedliwe.....ilość okazji na bramkę wynosiła 6 dla Korony i 0 dla Kolejorza. Byłem cierpliwy pół roku ale tak beznadziejnie grającego Lecha jak ten sezon jeszcze nie widziałem....Jak można zaplanować taką grę? Jazda po skrzydłach ,wrzutka na pole karne gdzie są zawodnicy przeciwnika i o głowę niżsi nasi napastnicy ...a Majewski kompletnie bez formy i dlaczego gra na boku a nie na środku gdzie tylko tam umie grać.... niech nasi grajkowie popatrzą jak gra Górnik....co z tego ,że dużo traci jak dużo strzela goli...Ja wolę taką grę na którą przyjemnie się patrzy... Nawet wygrany mecz z Pogonią to była taka męczarnia ,że zęby bolą....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Stachura

.....nie narzekaj - słabszy mecz - przy -12,5 st. C -każdemu może się zdarzyć. A , że III- garnitur Werderu Brema - gra coraz lepiej - to fakt. Najlepsze jest to ,że G. Lettieremu (trener - Landes Ligi - liga okręgowa w" Efie " ) na początku jego pracy z Korona - NIKT nie dawał szansy - a jednak- makaroniarz siedzi , gniecie, krzyczy , wymaga i coś z tego jest ...I bądź cierpliwy - szykujcie się na Ległe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.