Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Skoczkowie to nie wszystko. Czarne chmury nad Tajnerem (komentarz)

Gdyby nie nasi skoczkowie, którzy zdobyli w Pjongczangu dwa medale, wracalibyśmy z Korei Południowej z niczym. Coraz więcej pytań i zarzutów pojawia się jednak pod adresem prezesa PZN, Apoloniusza Tajnera.

przeczytaj cały artykuł


Krystian

To, że w biegach narciarskich nie ma wyników, to można jeszcze zrozumieć. Wiadomo, brakuje tras, trenerów, więc siłą rzeczy stosunkowo mało osób ma możliwość spróbowania tego sporu. Ale jeśli chodzi o narciarstwo zjazdowe i snowboard, to wystarczy się wybrać na jakikolwiek stok, by przyuważyć jak całe stada mniejszych i starszych dzieciaczków niezmordowanie, nie zważając na ilość gleb, ochoczo śmigają z górki. Aż nie do wiary, że nie można z nich wyselekcjonować kilku dobrej klasy zawodników. Tym bardziej, że infrastruktura tj. np. wyciągi, profile i różnorodność tras, naśnieżanie są obecnie we wielu miejscach na naprawdę dobrym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
W Iesław Dębski

Drogi Panie.Sportem muszą zajmować się pasjonaci.A w Polsce sportem zajmują się same STARUCHY,lub znajomki.Na sport,nie ma [pieniędzy,ale na płace,tych rządzących DARMOZJADÓW ,ILE DUSZA ZAPRAGNIE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alex Skoczek

Tego nie zrozumieją ci, którzy nie wiedzą jaki jest w tych wszystkich związkach system myślenia. Tam się tylko doraźnie coś robi, skaka się wokół tego co najszybciej i najłatwiej przynosi ZYSKI. Tam się nie inwestuje, nie planuje na serio na najbliższe lata. Tam się nie dokonuje nowatorskich przełomów w myśleniu i planowaniu działalności na przyszłość. Tam się działa typowo po polsku- liczy się DZISIAJ! Nie dziwcie się temu ludzie- ktoś kto ma zapewnioną dolę- obojętnie czy coś pada na pysk czy nie pada- ma gdzieś rozwój. Bo i tak na swoje wyjdzie. Dlatego właśnie wszyscy decydujący i zarządzający powinni być na kontraktach menedżerskich, gdzie jest zapis o wynagrodzeniu za wykonaną, konkretna pracę i jej WYNIKI... Inaczej to te dziady nigdy nie będą miały motywacji do solidnej roboty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.