Wątek dotyczący artykułu

Zdjęcie pleców nowej wojowniczki KSW robi wrażenie. Raszewska zapewnia, że nie bierze sterydów

"Bestia. Maszyna. Zwierzę" - to opis zdjęcia, które wrzuciła do sieci Paulina Raszewska. Widzimy na nim umięśnione plecy wojowniczki KSW. "Niezłe bary, prawie jak Pudzian w strongmenach" - komentują internauci.

przeczytaj cały artykuł

tomekBYDGOSZCZ

Z cyklu koszmar nocny: wyobrażasz sobie obudzić się nad ranem przy takiej kobiecie odwróconej do Ciebie plecami? Chyba trzeba mieć skłonności gejowskie, bez obrazy, nic nie mam do takich osób, aby nie przeżyć szoku i aby nie ratować się natychmiastową ewakuacją :-).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysiek Krzysio

Wyobrażam sobie, jest piękna, wysportowana i seksowna. Do moich gabarytów pasowała by idealnie. A Ty chłopie hejtujesz, bo pewnie jesteś wypierdkiem (bez urazy ;p)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Po prostu nie jestem zwolennikiem kobiet o męskiej budowie ciała uzyskanej dzięki koksowaniu ale skoro Tobie się to podoba to masz do tego prawo i tyle w temacie.
PS.: Dlaczego każda krytyka odbierana jest jako hejt? Według ciebie istnieją tylko dwa rodzaje komentarzy: ślepo pochwalany i hejt?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Krzysiek Krzysio

Zacznijmy od tego, że ona nie ma męskiej budowy ciała (chyba nie widziałeś jak powinien normalny chłop wyglądać, nie odnoś jej budowy do ciała tych popierdułek w porwanych rurkach co łażą po ulicach). Denerwująca jest taka krytyka, bo normalny Kowalski, jedzący co popadnie, pijący sobie browarka przy filmie i jedzący kiełbaskę na grillu przy wódeczce nie jest w stanie nawet pojąć ile pracy musi włożyć kobieta żeby tak wyglądać. Te bajki o sterydach to sobie możecie włożyć (wiadomo gdzie), bo sterdy, aby dały pożądany efekt, wymagają jeszcze większych nakładów pracy. Dziewczyna jest piękna, a kto twierdzi inaczej to niech idzie z żalem i smutkiem obracać swoją tłustą, obleśną karyne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Wypij sobie herbatkę ziołową na uspokojenie, bo ci gumka pęknie :-). Dziecko chodzę na siłownie 15 lat i wiem jak wygląda kobieta ciężko trenująca na czysto i zapewniam, cię, że wiem też jak po sterydach i to jest właśnie taki przypadek! Dziewczynie wąsy pewnie rosną ale niestety taka jest cena dopingu! A co do ciała kobiety jak powinno wyglądać z dzieckiem rozmawiać nie będę! I to tyle :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Krzysiek Krzysio

To,że chodzisz 15 lat, nie znaczy, że się na tym znasz. Już wielu takich widziałem i po 15 latach zerowe efekty. Po prostu zazdrościsz, bo przy lasce wyglądasz jak wymoczek:) Z suchoklatesami nie gadam, a sterydy to prywatna sprawa ludzi, to, że ja biorę czy ona bierze to powinno Cię gówno obchodzić, zazdrościsz i tyle :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.