Wątek dotyczący posta na blogu

Sportowcy niepełnosprawni są gorszym sortem w Polsce.

wislok

Oczywiście nie są gorsi, ich rywalizacja dostarcza bardzo wielu emocji, tak jak np. podczas Igrzysk w Rio. Jednak choć nikt tego nie stwierdził są w istocie traktowani jak gorszy sort. Otóż w Polsce nie będzie transmisji z Igrzysk Paraolimpijskich. Zarówno TVP jak i stacja Eurosport pokaże jedynie transmisje (…)

przeczytaj cały artykuł

margota

Może jednak Twój głos coś zmieni ?!!
Wiesz od ziarnka do ziarnka i zbierze się miarka :))
Tak mi się wydaje :))
Milusiego Wisloku :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Oczywiście uznałem to działanie za niewystarczające. Napisałem do redakcji tego serwisu, dwóch nowych podmiotów medialnych: weszło fm , zapinamypasy , przeglądu sportowego, press grupy wydającej dzienniki regionalne, polskich tygodników opinii, interii, polskiego radia, przeglądu sportowego, także do TVP jak i Eurosportu w sprawie zapytania tego co te media zrobią w ramach paraolimpiady i w ogóle rozpowszechnienia sportu niepełnosprawnych. Niestety minęło kilka dni,a od Nikogo nie dostałem odpowiedzi. Jedynie Polskie Radio odpisało mi,że moje zapytanie zostało przekazane do sekretarza programowego programu pierwszego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Jedynie Polskie Radio odpisało mi,że moje zapytanie zostało przekazane do sekretarza programowego programu pierwszego.

A jednak :))
A jednak Wisloku ktoś odpowiedział, ktoś usłyszał TWÓJ głos :**
Zdaję sobie sprawę, że to marne pocieszenie dla Ciebie, ale ja uważam, że znalazłeś w gąszczu pseudo twardzieli jedno początkujace serce. Wybacz małe porównanie.
Mam wrażenie, że w naszym życiu (piszę ogólnie o mediach) zwycięża hipokryzja.
Jednak nie poprzestawaj w swojej walce i jeśli masz ochotę, czas, siły to pisz Wisloku. Ta jedna kropla jest w stanie wydrązyć dziurę w skale.
Milusiego i słonecznego :))
PS. Dzieki za wskazanie stacji na której można znaleźć paraolimpiadę :))

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Wiesz oni odpisali,że moje zapytanie w tej sprawie przekażą do sekretarza programowego jedynki,a od niego żadnej odpowiedzi nie mam. Tymczasem mam odpowiedź od zapinamy pasy pl,że nie są w stanie odpowiedzieć na moje pytania, ale pracują nad tym żeby tak było. Margotka,ale ja Cię jak i innych zachęcam do podjęcia tej walki Ciebie i innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Nikt nie potrafi wziąć na klatę, że nie pomyślał o paraolimpiadzie, nie wpadł na pomysł by nawet o tym napisać... Do krytyki innych jak zwykle pierwsi...
W sumie to się ciesz, że ci ktoś nie odpisał, że ich "hejtujesz", albo nie kazali ci samemu jechać, by sobie nagrać...

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Dla mnie to sprawa emocjonalna, jestem zaangażowany. Spotykam się z reakcjami- kogo to interesuje? Gdyby doba miała 100 godzin i żyło się 100 lat. Nie interesuje mnie byle co. No i wiele komentarzy utrzymanych w tym tonie, więc pewne koszty podjęcia tego tematu także ponoszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.