Wątek dotyczący artykułu

Ciąża nie choroba. Brazylijska siatkarka zaskakuje i łamie tabu

39 lat, szósty miesiąc ciąży... i kontynuowanie zawodowej kariery? Karine Guerra udowadnia, że dla zdeterminowanej kobiety i sportsmenki nie ma nic niemożliwego. Jej celem jest świętowanie mistrzostwa Brazylii i szczęśliwych narodzin syna.

przeczytaj cały artykuł

marekwyszosiat

Jak generalnie cenię sobie redaktora Kaczmarczyka tak tutaj tych zachwytów nad tą skrajnie nie odpowiedzialną podstawą nie rozumiem. Siatkówka to nie szachy oczywiście jej dziecko jej sprawa i nic nikomu do tego no ale zachwycanie się tym że kobieta w zaawansowanej ciąży naraża życie dziecka ( i nikt mi nie wytłumaczy że jest wszystko ok ) to jakieś nieporozumienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ecola

Jakie narażanie życia dziecka? Kobieta się dobrze czuje, jest pod kontrolą. Ciąża nie jest zagrożona, więc w czym problem. To Polki idą na zwolnienie, zanim jeszcze zajdą w ciążę i pieszczą się ze sobą, jakby ten stan był nienaturalny, a tym samym budują stereotyp uzasadniający niechęć do zatrudniania kobiet, bo przecież mogą zaciążyć. Brawo dla tej pani! I żeby nie było, że nie rozumiem, o czym piszę - jestem kobietą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Ja nie jestem ale mam na tyle wyobraźni ( chyba w przeciwieństwie do ciebie ) by wyobrazić sobie co może się stać od uderzenia piłką w brzuch po wywrócenie się przy nieudanej walce na siatce... po za tym chyba w życiu nie widziałaś meczu siatkówki skoro porównujesz to z jakimś zwykłym zawodem. Wyobraź sobie taką sytuacje siatkarka przeciwnej drużyny staje jej na nodze myślisz że w chwili takiego bólu ona będzie kontrolowała odruchy swojego ciała i upadnie w bezpieczny sposób ? Po za tym mecz siatkówki to minimum półtorej ciągłego orki setki akcji czy cały czas to dziecko jest według ciebie bezpieczne ? Życzę jej powodzenia i trzymam kciuki jak widać z jednym dzieckiem się udało ale gra w 8 czy 9 miesiącu ciąży to skrajny egoizm przynajmniej według mnie

| Odpowiedz
blokuj
Ecola

Od lat jeżdżę na mecze siatkówki, więc nie musisz mnie instruować, co się wtedy dzieje na boisku. Jestem przekonana, że ta kobieta wie doskonale, na co może sobie w czasie takiego meczu pozwolić.

| Odpowiedz
blokuj
marekwyszosiat

I sądzisz że jest w stanie przewidzieć wszystko co się wydarzy na boisku np to uderzenie piłką o którym pisałem.... zejdź na ziemię bronienie kogoś tylko dlatego że jest kobietą jest naprawdę słabe

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.