Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Odprysk sprawy Drabika. Trener z papierami chwali ucieczkę kadrowicza (felieton)

Cała żużlowa Polska wie, że Maksym Drabik uciekł mi na Press Day w Zakopanem. O ile jednak zachowanie zawodnika mogę sobie wytłumaczyć brakiem dojrzałości i wychowania, o tyle nie wiem, jak potraktować wpis Roberta Kościechy.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

"Jakieś sprawy sądowe? Też nie. " wiec oficjalnie zapytam- a jak skończyła sie sprawa serii Pańskich artykułów na temat zdrowia psychicznego Adriana Miedzińskiego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Ostafiński

A widział Pan gdzieś jakieś przeprosiny albo sprostowanie? Ja nie. I żeby było jasne, to sprawy w sądzie też nie było. Takie są fakty. I dobrze będzie, jak Pan i Panu podobni przestaną powielać te kłamliwe informacje. Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|17)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omniscient

Ciebie Dariuszu nie stać by z własnej woli coś sprostować czy za coś przeprosić. Dlatego coraz więcej osób nie będzie chciało z tobą rozmawiać. Na miejscu Piotra Pawlickiego też bym odmówił. Za DPŚ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Wydaje misię, że tak często jak pradawne radzieckie RUBINY. W końcu cały układ scalony jest oparty o system lampowy ;)
Chyba jasno się wyraziłam ? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.