Wątek dotyczący artykułu

Miroslav Klose. Honorowy Niemiec z Polski

- Czym się zasłużył? Niczym. Ale jest wzorem - mówią w Opolu. I wybitnego reprezentanta Niemiec Miroslava Klose zrobili honorowym obywatelem miasta. Kontrowersji nie brakowało.

przeczytaj cały artykuł

Manuel

Co do mojej osoby nie trafiłeś tu ani w jednej kwestii, akurat kupiłem chleb bezdomnemu , co do pozostałych podsumowań mojej osoby masz 0 trafień.Ale nie mam zamiaru się tłumaczyć Żyj sobie spokojnie i nie czepiaj się Polaków. cudzoziemcze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manuel

Brakuje ci już argumentów więc zaczynasz używać obraźliwych słów .Cienki jesteś ale nie nazwę cię "barankiem" bo to nie mój poziom a do twojego się nie zniżę

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

taa twoj poziom to cenzura ...pisiorku
kiedys tacy jak ty zaplaca z gwalcenie demokracji w moim pieknym kraju...
po za tym "baranek"to przydomek , nie obelga , pasuje do ciebie jak ulal...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Manuel

Żegnam ozięble , mam dosyć twojego bluzgania , zajmij się swoimi sprawami , co do moich politycznych opcji też nie trafiłeś więc powiem mniej grzecznie spadaj...buraku

| Odpowiedz
blokuj
Manuel

Nie papuguj po mnie o argumentach , nie mam czułych miejsc, ani razu nie trafiłeś, jesteś za słaby , powtarzasz w kółko to samo , nic konkretnego nie masz do powiedzenia , szkoda czasu dla kogoś tak płytkiego w dyskusji. Żegnam. Jak nie rozumiesz po polsku to inaczej goodbye albo auf wiedersehen.

| Odpowiedz
blokuj
Manuel

Nie kwestionuje twoich praw do polskości. Jesteś jednak natrętnym człowiekiem, obsesjonalnie powtarzającym parę zdań w kółko , ta dyskusja mnie znudziła, Już dawno zająłem się czymś innym, oglądam sport ,a ty na uspokojenie też obejrzyj sobie jakiś dobry film albo poczytaj jakąś książkę. Dyskusja zakończona.

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

widze ze zapomniales co piszesz :
MIEJSCE POLAKA JEST W POLSCE, INACZEJ SOBIE NIE WYOBRAŻAM. TEN KTO NA STAŁE WYJECHAŁ Z KRAJU NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE PRAWDZIWYM POLAKIEM.
nalezysz do nowej rasy panow ? smutne jest to ze w kraju pozostaly tylko takie kreatury jak ty ...dlatego tem kraj wyglada jak wyglada...bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj
Manuel

Sprawdź sobie kto napisał ci ten komentarz , o którym piszesz bo to nie ja i przestań się czepiać. Poszukaj sobie nick akilijan i dyskutuj dalej z tą osobą bo to ona napisała ci komentarz cały dużymi literami'

| Odpowiedz
blokuj
Manuel

1 marca o 23.12 osoba o nicku akilijan napisała ten komentarz i dostała 3 łapki w górę A ty cały czas odpowiadasz na zarzuty osobie z nickiem Manuel , ogarnij się i nie zarzucaj mi tego wpisu

| Odpowiedz
blokuj
Manuel

Sprawdź kto napisał ten komentarz , to nie jest mój komentarz. Ten komentarz napisał ktoś pod nickiem akilijan. To ty zaatakowałeś mnie jako Polaka . i używasz obraźliwych słów a komentarz , o którym piszesz nie jest napisany przeze mnie ale skoro chcesz wiedzieć co to jest polskość i drążysz ten temat to ci powiem że polskość to być tutaj , tu żyć i pracować . Posłuchaj sobie piosenki Andrzeja Rosiewicza "Pytasz mnie co właściwie mnie tu trzyma " to zrozumiesz czym jest polskość. Mówisz że czasem nie odezwiesz się po polsku , no nie bo nie jesteś u siebie i siedzisz cicho jak szara myszka gdzieś za granicą . Ja jak wyjeżdżam to mówię śmiało po polsku za granicą , w hotelu zaznaczam ,ze jestem z Polski bo jestem tam gościem a nie jakimś najemnikiem . A tak w ogóle to go na Atakama , tam znajdziesz ukojenie i spokój. go

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Manuel

Nie na jedno wychodzi ,bo ja żadnemu Polakowi nie powiem, że nie ma prawa powrotu do kraju. Napisałem tylko że nie masz prawa wszystkich Polaków krytykować i wkładać do jednego worka.

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

powiedzialem ci ze nie masz prawa mi zabraniac wyrazania moich opnii , bezwzgledu na to jakie sa ...
mozesz sie z nimi nie zgadzac ...
chyba na tyle jeszcze pamieasz co znaczy demokracja i wolnosc wypowiedzi , choc w tych czasach w Polsce to nie jest juz takie oczywiste

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.