Wątek dotyczący artykułu

Wirus w Koszalinie. Osłabiony AZS jedzie do Starogardu Gdańskiego

Jak udało nam się dowiedzieć, w piątek wieczorem na treningu Akademików pojawiło się zaledwie sześciu zawodników. Pozostali ze względu na stan zdrowia nie pojawili się nawet w hali. Klub chciał przełożyć mecz z Polpharmą.

przeczytaj cały artykuł

thomas117

Co Ty się tak SARTRE podniecasz? Z tego co wiem to w każdy wtorek na Hali jest cykliczna impreza, a więc ten kto napisał że nic się nie dzieje już się mija z prawdą. Nie mam pewności, podejrzewam ale jednak wiem i oskarżam. Do kogoś masz pretensje a sam robisz to samo. To czy będziesz tu jadem rzucał nic nie zmieni. Mecz i tak się odbędzie. A może to blef ze strony AZS i jutro większość zagra? Pożyjemy, zobaczymy. Ale takie ataki i nerwowe reakcje są śmieszne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sartre

Który fragment wskazuje na to , że się podniecam? Przytocz proszę. Nie możesz?
No właśnie. Moja wypowiedź jest merytoryczna i obiektywna. Zamiast Polpharmy i AZS-u możesz sobie wstawić dowolne nazwy zespołów. To nieważne. Piętnuję jedynie mechanizm ale dla ciebie to najwyraźniej za trudne. Twój wpis to jakiś bełkot.
Jesteś typowym przedstawicielem swojego gatunku. Każdy wpis , który nie wychwala TWOJEGO zespołu pod niebiosa traktujesz jak personalny atak.
A kogo obchodzi czy AZS zagra jutro w pełnym składzie czy nie. Czy tego dotyczył mój wpis?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thomas117

Pierwsze zdania pokazują że piszesz emocjonalnie. Tyle. Pomyśl czasami. Dobranoc, bądź obiektywy. Amerykanie, to chyba zrozumiesz???

| Odpowiedz
blokuj
Sartre

Jestem średnio inteligentny ale mam duży zakres tolerancji.
Ciebie dalej nie mogę zrozumieć albo więc jesteś zbyt błyskotliwy albo zbyt głupi.
Ale to pozostawiam już innym do oceny.
PS. Nie oceniaj innych swoją miarą. Jeśli potrzeba ci tak niewiele, żeby się podniecać to gratuluję - ja potrzebuję gry wstępnej.

| Odpowiedz
blokuj
stara pazdziochowa

pewnie nie klub, tylko kibice układają sobie filmy ps. kalendarz imprez na hali:
10.03 - Turniej Nadleśnictw - turniej pilki siatkowej
16.03 - biesiada Śląska
17.03 -Amatorski Turniej Piłki Ręcznej
i to sa wszystkie imprezy marcowe które odbywają się w "hali"
rozpiska imprez zaczerpnięta ze strony ośrodek sportu i rekreacji w Starogardzie Gdańskim

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.