Wątek dotyczący artykułu

Piast - Górnik: skandal! Czarna Sobota. Mecz przerwany

Wydarzenia piłkarskie w Derbach Śląska zeszły na drugi plan. Główną rolę odegrali pseudokibice Piasta Gliwice, którzy zdemolowali bramę stadionową i wbiegli na murawę. Mecz Piasta z Górnikiem został przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

tomash148

Pytanie podstawowe winno brzmieć inaczej. A mianowice dlaczego policja nie może do tego ścierwa zwyczajnie strzelać? Przecież to nie ludzie, tylko bydło, wiec straty żadnej nie będzie. A obrońcom tego czegoś życzę spotkanie z grupą 100 bandytów, mając na sobie szalik znienawidzonego rywala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jacek Zalewski

Strzelanie do ludzi którzy wyrwalii płot niezbędna reakcja psychologa który powinien dotrzeć do najgłębszych zakamarków Twojej świadomości zanim będzie za późno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomash148

Dlatego jak pisałem, mam nadzieję, że kiedyś Ty i Tobie podobni znajdziecie się sami w grupie 100 takich kiboli np. Legii mając na sobie koszulkę i szalik Lecha. O ile kiedyś dojdziesz do siebie, napisz wtedy komentarz co o tym sądzisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stachu76

Wiesz co,czytałem kilka różnych opinii i komentarzy,nie popieram demolowania stadionów ale to co ty żeś wypocił z siebie,utwierdza mnie w przekonaniu że ćwierć inteligencja, upośledzona emocjonalnie i umysłowo, powinna być badana przez konsylium psychiatrów, zanim pozwoli jej się zalogować na portal publiczny. To co ty nazywasz ścierwem jest jakby nie patrzeć człowiekiem,istotą żywą. TY za to nawołujesz do tego co Wojsko i Zomo robiło w stanie wojennym. Tata pracował w MO i tak cię wychował???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
tomash148

Dlatego jak pisałem, mam nadzieję, że kiedyś Ty i Tobie podobni znajdziecie się sami w grupie 100 takich kiboli np. Legii mając na sobie koszulkę i szalik Lecha. O ile kiedyś dojdziesz do siebie, napisz wtedy komentarz co o tym sądzisz.

| Odpowiedz
blokuj
tomash148

No tak, zabrakło argumentów, co? Dla Ciebie jak widać po tym co piszesz kibole to idole, ale uwierz, że normalni ludzie woleliby, aby takie bydło nie chodziło po tej ziemi w ogóle.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.