Wątek dotyczący artykułu

Piast - Górnik: skandal! Czarna Sobota. Mecz przerwany

Wydarzenia piłkarskie w Derbach Śląska zeszły na drugi plan. Główną rolę odegrali pseudokibice Piasta Gliwice, którzy zdemolowali bramę stadionową i wbiegli na murawę. Mecz Piasta z Górnikiem został przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

Łysy.84

Kazda normalna ekipa pilnuje swoich flag a jak juz to takie rzeczy zalatwia poza stadionem . Dlaczego Piast nie skorzystal z zaproszenia Torcidy na spotkanie w lesie po odbior flag ??? Woleli plot z obi przewrocic na swoim stadionie i uciec przed policja ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MZ1975

Każda normalna ekipa podjęłaby walkę poza stadionem. "Szczyt odwagi i pokaz niby-siły"...Co chcieli pokazać? "Atak" na Górnika na stadionie,gdzie wiadomo,że zaraz psiarnia wkroczy i po akcji? Mega ek(c)ipa z Gliwic....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.