Wątek dotyczący artykułu

Piast - Górnik: skandal! Czarna Sobota. Mecz przerwany

Wydarzenia piłkarskie w Derbach Śląska zeszły na drugi plan. Główną rolę odegrali pseudokibice Piasta Gliwice, którzy zdemolowali bramę stadionową i wbiegli na murawę. Mecz Piasta z Górnikiem został przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

PiTtt

Zastanawia mnie czy w tym przypadku, jeżeli była już 81 minuta, jest możliwe że wynik zostanie zachowany taki jak w momencie przerwania spotkania?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łysy.84

Raczej nie ma takiej opcji, teoretycznie Gornik mogl jeszcze wygrac to spotkanie w tych 10 minutach i to nie ich wina ze kibole piasta mecz przerwaly. Najrozsadniej byloby mecz uznac za nieodbyty i oboje po 0 punktow dodatkowo zamkniecie "mlyna" na tesco arenie i zakaz wyjazdowy dla Torcidy plus kary finansowe nalozone na kibicow zasiadajacych w tych sektorach przeciez maja ich dane

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.