Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Hołowczyc mocno krytykowany. "Te tłumaczenia to jeszcze większy wstyd niż jazda z taką prędkością"

Nie samo przekroczenie prędkości przez Krzysztofa Hołowczyca jest najmocniej krytykowane przez internautów, lecz tłumaczenia kierowcy rajdowego.

przeczytaj cały artykuł


Lino Limotto

... ŻYJEMY W KRAJU TOTALITARYZMU ...i nie ma co się tutaj oszukiwać , wszystko pokazywane jest w barwnych kolorach - jaka to Polska nie jest wspaniała ...i prawo...i biurokracja ...i podatki... i emerytury.... a jak jest NAPRAWDĘ ??? WSZYSCY czekają na jakiś KROK do przodu by to wszystko ROZPIR.... i zrobić po swojemu , żeby to zdawało EGZAMIN I SŁUŻYŁO LUDZIOM....po to są te BIURA,POLICJA, STRAŻ ,SZPITALE... a co mamy ? WIĘKSZOŚĆ ma CIĘ w DU...E a co najważniejsze , że nasz kochany RZĄD zajmuje się tylko i jedynie wypisywaniem ZAKAZÓW , NAKAZÓW , PROWOKACJĄ , PONIŻENIEM INNYCH NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ...itd...itd.Polacy myślą zbyt szybko a jeszcze szybciej pracują bo są zdolni tylko , że znajdzie się zawsze jakiś TRUTEŃ który zrobi NAM REKLAMĘ na cały ŚWIAT dlatego zapadają negatywne decyzje z tego powodu . ZROBILI Z HOŁOWCZYCA - BOHATERA NA CAŁY ŚWIAT A TERAZ - WYŚMIEWAJĄ GO PUBLICZNIE ZA TO , ŻE JAKIŚ TUMAN ( nie mylić z Policjantem )ODEBRAŁ MU PRAWO JAZDY. BRAK SŁÓW - nie wiem , czy będzie poprawa na tle LOGIKI ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

No najlepiej, niech jest tak jak było ! Tzn w podobnej sytuacji, raptem kilka lat wstecz, wielkiemu celebrycie Holowczycowi się upieklo bo...... sprawa tak się ciągnęla, że ostatecznie ulegla przedawnieniu. Jak czytam takich matolków jak Ty, to naprawdę brak slów na takich normalnych .......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.