Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

Mnich Przemyslaw

Dlatego pytam, że czytam o kosztach prowadzenia bloga, strony internetowej...
Jednak to raczej gra nie warta zachodu.
Owszem z fajnym menedżerem by można się przebić (są fora, twittery itd).
Jednak prowadzenie czegoś dla więcej niż kilkunastu osób to już wyzwanie od strony programowania, kosztów itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Akurat blogi i podstawowe strony są bezpłatne - kiedyś takie z kolegami zakładaliśmy i nie było absolutnie żadnego problemu. Tylko na te autorskie, bardziej ambitne i z koniecznością posiadania wydajnego serwera i dużej bazy danych trzeba mocno łożyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mnich Przemyslaw

Ja właśnie nie wiem czy to dobrze, czy źle że trwamy w naszym wąskim gronie.
Na SF właściwie nie ma już żadnej świeżej krwi.
Niby jest klimat, bo się trochę znamy, ale też nie do końca odczuwam jeszcze frajdę.

| Odpowiedz
blokuj
fan sparty Wrocław

Ja myślę, że mogłoby się obyć bez jakiś większych zmian. Jeszcze jeden sezon pociągnąć na fenomenalnym pomyśle Pawła z Repkami + jakieś kosmetyczne zmiany :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mnich Przemyslaw

Ja właściwie najbardziej gdzieś marudzę na pewne zamknięcie tej gry na ludzi.
Od kilkunastu miesięcy (chyba poza Martą) nikt nowy nas nie zasilił, raczej są tylko ubytki.
SF jako portal kapitulują pod względem komentujących.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Z Boryskiem w parze.
No niestety nowych twarzy nie widać. Może ten fan Realu, z avkiem CFC (chyba Forester) mile widziany Elvis.

| Odpowiedz
blokuj
Mnich Przemyslaw

Polubiłem troszkę osób z Twittera czytać. Nie dziennikarzy, ale takich kibiców jak my.
Tylko nie ma platformy, miejsca gdzie można by takim osobom pokazać Multi 11, nasze typery.
Myślę, że są to fajne gry.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Heh no to jest problem. Ja niestety jestem zielony w tych sprawach.
Fajnie byłoby mieć jakąś alternatywę zamiast syfów.

| Odpowiedz
blokuj
Mnich Przemyslaw

Jakbym miał tak z głowy lecieć to można:
1. Brazylia
2. Argentyna
3. Hiszpania
4. Włochy/Portugalia
5. Niemcy/Holandia
6. Belgia/Szwajcaria
7. Polska/Chorwacja
8. Anglia+Reszta Europy
9. Afryka
10. Urugwaj+Reszta Świata (bez Europy, czyli np. Chile, Kolumbia, USA, Meksyk, Japonia)
11. U-23
12. 30+

| Odpowiedz
blokuj
Mnich Przemyslaw

Mi się marzy format z draftem...
Przykładowo gramy w 20 osób
Jest pierwsza runda draftu 50 najlepszych piłkarzy (wedle mojej listy i kogoś z asystentów)
Wedle wylosowanych numerów w drafcie, lub wedle zasad na podstawie tabeli tego sezonu (a to już by trzeba się śpieszyć) po kolei tych 20 uczestników wybiera sobie piłkarza.
W pierwszej rundzie każdy po 2 piłkarzy.
40 piłkarzy wybranych, 10 zostaje na "listę transferową".
Potem druga i trzecia runda na podobnych zasadach.
Tyle, że każdy wybiera po 4 piłkarzy w jednej rundzie, zamiast dwóch i jeden piłkarz może trafić do dwóch osób.
W ten sposób po 3 rundach draftu każdy ma 10 piłkarzy.
Wybór pozostałych 11 piłkarzy to już można pomyśleć, opcje różne:
- wedle budżetu
- wedle wylosowanych klubów
- wedle wylosowanych narodowości
Jednak wybór 10 największych gwiazd zespołu odbywał by się w ramach draftu.
W takiej Multi 11 by zagrały osoby zaangażowane, gotowe w umówionym terminie wziąć udział w tym drafcie.
Myślę, że jest to format do dyskusji
Mi się kształt obecny i pomysł Pabla podoba, ale nie trzeba co roku grać tym samym schematem.

| Odpowiedz
blokuj
Fazik

Taka propozycja...
5 lig,wybieramy po jednym zawodniku z 4 klubow z kazdej ligi,jeden z klub miejsce 1 do 3,drugi 4 do 7,3ci 8 do 12,4ty pozostale miejsca.ograniczenie,to tylko jeden zawodnik z listy 15 (top 3 strzelcow w danej lidze).kazdy by bral kogo lubi i raczej bylo by urozmaicenie w skladach...

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Już to widzę jak byśmy się otworzyli i grało by tak z 1000 osób...
Sobota 14:30
Przemek: Biorę się za wprowadzanie składów...
4 godziny później:
Przemek: Jestem w połowie wprowadzania... Ktoś może policzyć niemiecką i angielską?
4 godziny później:
Przemek:
SyFy zjadły mi bloga... Muszę zacząć wprowadzać od początku... Policzcie też pozostałe mecze, z góry dzięki.
Ktoś powie jerremu, że nie może z polskiej ligi i Gaizce, że Gomez zakończył karierę...
Niedziela:
Wstępna tabela przed obiadem.
Godzina później:
Dużo tego liczenia, tabela raczej po kolacji.
Poniedziałek:
Dzisiaj już na pewno będzie tabela...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fazik

Jesli sam,to niechcacy...pisalem,ze nie mozna sie poddawac:)co do ilosci ludzi na syfach,to mysle,ze ogolnie spada ich liczba.z moich znajomych np.malo kto tu zaglada,bo i po co?zalozyl bys tu teraz konto?90% artyk to smieci,szybciej tu wejdzie ktos kto interesuje sie moda,by byc na biezaco,jakie torebki nosza zawodnicy,fryzjer,zobaczyc fryzury,badz ktos kto nie chce wydawac kasy na brukowce,a chce byc na biezaco z plotkami...gdyby zrobic ankiete wsrod redaktorow,kto to jest E Sala,to pewno wiekszosc by odpisala,ze aktor z jakiegos meksykanskiego serialu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Mnich Przemyslaw

Jest to jakaś myśl, nawet dobra.
Kilka fajnych osób jest tutaj, kilka z innych forów się kojarzy.
Jednak zdecydowanie potrzeba takiego mózgu operacyjnego bardziej na czasie z nowinkami technologicznymi, jak Włókniarz:)

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz Forever

Chodziło o ten pomysł portalu. Właściwie tamten komentarz był bez sensu, bo już wcześniej się wypowiadałem na ten temat.
I miałeś mi wysłać przemyślenia związane z M7 ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.