Wątek dotyczący artykułu

Kary po skandalu w Gliwicach: Piast z walkowerem, Górnik z odjętymi punktami

Komisja Ligi nie miała litości dla Piasta Gliwice. Śląski klub za zamieszki podczas meczu z Górnikiem Zabrze został ukarany walkowerem. Konsekwencji nie uniknęli również zabrzanie, którym odjęto trzy punkty.

przeczytaj cały artykuł

Leszek Stokłosa

Przez dziesiątki lat jezdziłem jako kibic na mecze. Za Górnikiem, Włodkiem Lubańskim, po całym kraju / wczoraj minęła 48 rocznica meczu Górnika z Lewskim Sofia o półfinał PEZP, - 2:3, a 18 marca na śląskim byłem z transparentem " Lewski to jest jako żywo dla Górnika małe piwo: /NIGDY, POWTARZAM-NIGDY takich bandytów nie było na stadionach. Nawet jak górnicy przegrywali, nawet na swoim boisku np. ze Spartą Praga 1:2, a garstka czeskich kibiców cieszyła się obok nas, nie było wrogości, nie było żadnej rozróby. Wyeliminujcie- tu apel do klubów- tych bandytów, powinni mieć zakaz wstępu na każdą masowa imprezę. Z bółem serca zrezygnowałem z kibicowania komukolwiek przez tą kibicowską swołocz. Pozdrawiam prawdziwych kibiców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
necujam

To chyba Cię nie było na wielu meczach. Ja pamiętam od zawsze, że kibole się naparzali, zdzierali flagi, tłukli najpierw z Milicją, potem Policją, a czasem na ustawkach. To oczywiście bardzo złe zachowania, ale nie mów, że było inaczej. To teraz generalnie jest dużo spokojniej niż kiedyś. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszek Stokłosa

Młodszy - niewątpliwie -Kolego! Ja jezdziłem na mecze od 1961 roku Polska - Jugosławia na śląskim, do 1981 roku Polska- NRD również na śląskim. I wierz mi proszę, że mecze oglądało się bezpiecznie i z przyjemnością. Jak zacząłem jezdzić na mecze Widzewa o PEMK to już było gorzej, ale to były szczególne czasy i pewne rzeczy można było złożyć na karb okresu stanu wojennego. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ryszard Enbingier

Leszek ale zapomnij o tym co było, to wspomnienie. Polskie stadiony to największy biznes narkotykowy, dawniej o tych czasach co wspominasz to nie było narkotyków a dzisiejsza młodzież odurzona podczas trwania meczu narkotykami nie panuje nad sobą i stąd takie efekty. Ale za Tym kryją się ludzie bardzo mocno ustawieni bo oni nie obawiają się żadnej władzy, ale ostatnio za obecnych rządów stali się bardzo mocno aktywni bo używają hasła żołnierzy wyklętych, i w tym momencie są nietykalni bo jeśli ich ktoś ruszy to dopiero się burza rozpęta, a prym będzie wiódł andruszkiewicz zdrajca pseudo muzyka kukiza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Raf1

"zdrajca pseudo muzyka kukiza" - po pierwsze to pana Kukiza jak dla Ciebie. Po drugie. Pochwal się nam co ty wielkiego osiągnąłeś w życiu. Panu Pawłowi K. to możesz co najwyżej buty czyścić.

| Odpowiedz
blokuj
głos z Rzeszowa 61

Masz racje . Nasze kochane państwo rozciągnęło parasol ochronny nad różnej maści bandytami biorącymi udział w różnych marszach , pochodach etc. Mając przyzwolenie [ np. zasłonięte twarze , race , petardy ] ba ochronę policji w tych zbójeckich a raczej bandyckich zachowaniach .Potem ci wielcy patrioci [ wyklęci ] przenoszą to na stadiony . Podobno zatrzymano 7 osób. Przecież to żart . Samych zamaskowanych było koło setki . Przecież oni od razu powinni być usunięci ze stadionu i postawieni przed sądem .Dopóty dopóki państwo będzie zadowolone z takich działań bandytów nic się nie zmieni. Bedzie gorzej bo takie zachowania młodych ludzi beda sie radykalizować .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.