Wątek dotyczący artykułu

"Kiepski dzień sędziego?". Wymiana uszczypliwości na linii Legia - Lech

W meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań (wynik 2:1) nie brakowało kontrowersji. Po spotkaniu kluby w mediach społecznościowych wymieniły się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy sędziego Szymona Marciniaka.

przeczytaj cały artykuł

Kamil Kuczka

do kibicow lecha trzeba umiec przegrywac a nie szukac winnego w postaci sedziego oczywiscie nie jestem kibicem legi bądźcie obiektywni sedziowie zawsze sie myla i przypomnijcie ile bylo decyzji na wsza strone zacznijcie grac w pike to moze cos osiogniecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rejwen

Pomylić się można raz, drugi. Kiedy mylisz się od pięciu sezonów tylko w jedną stronę, mówimy o tendencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Rejwen

2012/2013
Mecz z Wisłą - piłka zagarnięta metr za polem karnym przed nosem sędziego.
Mecz z Lechem - J. Kosecki wjeżdża wyprostowaną nogą od tyłu w Mateusza Możdżenia - każdy oprócz Legionisty dostałby czerwoną kartkę. W tym samym meczu Kosecki, który powinien być w szatni odgrywa padolino w polu karnym - czy te czynniki nie mają wpływu
na wynik?
Mecz z Lechią - bramki ze spalonego
2013/2014 - puchar Polski przekręt Ruchu Chorzów w Pucharze Polski. Puchar Polski to już w ogóle legenda. Od "przypadkowego" trafiania na najniższych ligą po przekręty sędziowskie
2015/2016
Mecz z Jagiellonią (runda finałowa) - faul w polu karnym na graczu Jagiellonii - gwizdek milczy. Minutę później przypadkowe uderzenie w rękę gracza Jagiellonii (jak w niedzielę w Warszawie) - karny, nawet, jeżeli naciągany, to nie doszłoby do niego, gdyby gwizdano sprawiedliwie wcześniej.
2016/2017 - metrowy spalony Hamalainena, żółta kartka za próbę duszenia...
2017/2018 - faul za przejście Gytkjaera obok Jędrzejczyka, żółta kartka za uderzenie w twarz bez gry - każdy dostałby czerwoną...

Wisłą się na tyle mocno nie interesuje, ale w meczach tej drużyny ze stołecznymi notorycznie padały bramki ze spalonych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.