Wątek dotyczący artykułu

"To przekroczyło wszelkie granice!". Vuković ostro o komentatorach Canal+

Asystent trenera Legii Warszawa, Aleksandar Vuković, skomentował wydarzenia po zwycięskim meczu z Lechem Poznań. Serb ostro skrytykował komentatorów telewizji Canal+ za - jego zdaniem - całkowity brak obiektywizmu.

przeczytaj cały artykuł


Jan007

Co mi się podoba po przegranych meczach Legii to, że nikt związany z klubem nie lamentuje. A wręcz przeciwnie mówią, że są rzeczy do poprawy, że trzeba dalej ciężko pracować, mimo że było to po przyzwoitym lecz przegranym meczu (nie mówię tu o meczu z Nagą lub pierwszym z Lechem, bo tam się przyznali że zagrali beznadziejnie). A jak była jakaś kontrowersyjna sytuacja na niekorzyść Legii to mówią że skoro sędzia tak to zinterpretował to miał rację.
Druga sprawa z ostatniego meczu jest taka że z posiadania piłki na połowie rywala i wymianie podań w środku boiska nic nie wynika, obrona Legii była lepsza od ofensywny Lecha, jeśli było by odwrotnie Lech by zasłużenie wygrał.
I niech wszyscy przestaną powtarzać komentatora , że obrońca wyskoczył jak do bloku w siatkówkę bo nie chciał faulować rywala. Jest to niedorzeczne nikt nie wyskakuje z rękoma powyżej głowy w sportach, gdzie jest zakaz dotykania piłki rękoma. Karny pół na pół sędzia tak zadecydował bo stał z tyłu, na powtórkach widać specjalny ruch ręki do piłki, z ujęcia z przodu już tego nie widać. Dostał potwierdzenie z VARu że byla ręką czyli potwierdził to co widział. Więcej nie potrzebował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekR

Dokładnie.
Gdyby wyskoczył tak do główki i piłka trafiła go w rękę to czy byłaby jakaś dyskusja?
Ręka, koniec i kropka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.