Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Był sobie żużlowiec. Kanapki, whisky, czyli jak psują działacze (felieton)

- Poczęstuj się kanapką. A weź sobie jeszcze jedną - mówił działacz zwany "Grubym" do jednego z zawodników, którego traktował niczym syna. Jedna kanapka to było kilka tysięcy złotych związanych gumką.

przeczytaj cały artykuł

Kreutz

Cóż Panie Ostafiński w 90% się zgadzam . Ale brat nie bardzo się nim opiekował a ów apartament to zwykłe mieszkanie w bloku , reszta się zgadza . Zaskoczył mnie Pan wiedzą o tym co się wydarzyło pomiędzy sponsorem a zawodnikiem bo myślałem, że wie o tym tylko bardzo wąskie grono osób związanych z jednym czy drugim . Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

Bąka to Ty w tym momencie puściłeś . Wszystko się zgadza ale z małym sprostowaniem z mojej strony .
Jak chłop pisze bzdury to otwarcie zwracam na to uwagę , tym razem jest inaczej .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OXO

A co ty tam teraz możesz czuć jak ty na kwadracie z 8 rodzeństwa mieszkasz a chałupa węglem grzana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Kreutz

Ale błyszczysz . Pokażesz te swoje mądrości jutro kolegom w gimnazjum ? Bo sztatchanie się czyimiś bąkami to właśnie ten poziom .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
OXO

Czy Szumina napisał prawdę czy nie ty dalej bronisz sołtysa w okularach . Miałeś skasować konto i co? Honor to słowo nieznane hanysowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
OXO

Nie nocnik tak chciał tylko sam tego chciałeś . Napisałeś ze skazujesz konto jak ci udowodnia ze bronisz swojego sołtysa a ty jesteś tak mało bystry ze sam to udowadniasz choćby wpisem pod tym artykułem wiec cię uświadamiam tylko .
Ps przykre to ze brud za paznokciami i węgiel tak cię bolą ale to nie powód żeby cała rodzine rzucać pod pociąg.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kreutz

Pokaz gdzie mi to udowodnili . Nie bronie soltysa tylko odnosze sie do historii zawodnika ktorego znam od samego urodzenia . Ale pewnie nie doczytales bo po ..uj czytac jak mozna walic slepakami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.