Wątek dotyczący artykułu

Piotr Żyto: Wczoraj tato miał wyjść ze szpitala. W środę dostałem informację, że nie żyje (wywiad)

- Przechodził badania, podłączyli go do kroplówek. We wtorek miał wyjść. Lekarce coś się jednak nie podobało i został. Miało być dobrze, liczyłem, że wyjdzie - mówi Piotr Żyto po śmierci swojego taty Henryka, legendy żużla.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Troszkę to dziwne i na moje nie etyczne,że krótko po śmierci Pana Henryka, dziennikarz przeprowadza wywiad z jego synem.
Wracając zaś do osoby śp.Henryka Żyto był on bardzo dobrym i walecznym żużlowcem,gdzie potrafił zostawić kawał serca i zdrowia na żużlu reprezentując swoje kluby jak i nasz kraj.
Niech spoczywa w spokoju[*]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Ostafiński

Nikt nikomu i niczego nie męczył. Grzecznie spytałem, pan Piotr się zgodził. Nie naciskałem, pytałem czy czuje się na siłach. To moje ostatnie słowo w tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motogonki

Panie Dariuszu nikomu nie musi się pan tłumaczyć.Dla mnie jest normalne że pan Piotr chciał opowiedzieć w takiej chwili wiele o swojej najbliższej osobie,najwyraźniej miał taką potrzebę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Bezwzględny

Często odnoszę wrażenie, że redaktor nie ma moralnego kręgosłupa. Liczy się tylko to, żeby jako pierwszy podał niusa. W mojej ocenie redaktor jest ciekawym przypadkiem całkowitego odmoralnienia. Wszelkie granice mogą być złamane, byle licznik się zgadzał. Podobnie z dzisiejszym "felietonem". Nie mógł napisać tego wcześniej. Nie mógł napisać tego za pół roku. Musiał teraz, bo teraz jest branie... mięso i krew.. okropny typ człowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.