Dyskusja

Άρτεμις

przejdź na stronę użytkownika

zsmarti

Doskonałości w każdym calu Byś nigdy nie czuła smutku i żalu Uśmiechu na twarzy przez cały rok Byś do marzeń miała tylko krok Aby na Twe zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie A książę z bajki zbierał je dla Ciebie W tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego co pragnie Twoje serce I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce…

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej A. Kupa lat! ;) A Ty właściwie dlaczego nie grasz w naszym tenisowym typerku? Zero zainteresowania tenisem? :) Zapraszam na Australian Open z Prowadzącym ten etap Szakim! :)
P. S. Potrzebujemy "świerzej krwi" po tym jak nasze nieodżałowane koleżanki Tamara i Margit wzięły przykład z Czarnej Wdowy i chyba zrejterowały na dobre z SF, a z typerka na pewno ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

Tom..aż oczy przecieram ze zdumienia :) :D Przykro mi , ale tenis to nie moja bajka...:D Nie będę świeżą krwią , a raczej sarenką rzuconą lwom na pożarcie :D Mimo wszystko dziękuję za poświęconą uwagę :) Miłego :) :*

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Pewnie przecierałaś oczy ze zdumienia, bo strzeliłem "świerzego" byka :D :D
Wesołych Świąt i Serdeczne Pozdrowienia :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.