Wątek dotyczący artykułu

Fińska biegaczka poszła śladem Norweżek. Stanowczy komentarz Justyny Kowalczyk

Krista Parmakoski zdobyła w Pjongczangu aż trzy medale. Tymczasem żeby w ogóle wystartować na igrzyskach, Finka musiała zażyć niedozwolone środki, na które otrzymała zgodę. Całą sprawę skomentowała Justyna Kowalczyk.

przeczytaj cały artykuł


Włodzimierz Bernaś

rozwiązanie jest proste. Chorzy, do czasu wyzdrowienia nie startują a przewlekle chorzy czyli niepełnosprawni startują w olimpiadach specjalnych. Chyba, że MKOL chce narazić się na wypłaty odszkodowań za utratę zdrowia zawodnikom, dziś dopuszczanym do startów, mimo choroby. A wcześniej czy pózniej znajdą się takjie osoby, które obecnie dopuszczane do startów, mimo chorób, szczególnie na schorzenia wymagające stosowanie leków będących jednocześnie preparatami dopingującymi"odkryją", że pogorszyło to ich stan zdrowia. Równocześnie takie działania odsuną podejrzenia/zasadne/, że jest to w prostej linii tolerowanie dopingu w sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
global DJs

Doping w sporcie był,jest i będzie i nic tego nie zmieni. Norwegowie wygrywają nie dzięki lekom na astmę a pieniądzom. Nie będzie astmy znajdą inny sposób by wygrywać -np. przetaczanie krwi, mają kasę więc ich stać a kto ma kasę ten w 99% wygrywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.