Wątek dotyczący artykułu

Jagiellonia Białystok rozbita! Lech Poznań w wielkim stylu wraca do walki o mistrzostwo Polski!

Pięć zwycięstw z rzędu Jagiellonii Białystok i koniec! Lech udowodnił, że choć na wyjazdach mu kompletnie nie idzie, to u siebie jest nie do zatrzymania i wygrał z liderem 5:1! W Poznaniu odżyły nadzieje na mistrzostwo Polski.

przeczytaj cały artykuł

pajac

W polskiej lidze nie ma takiego klubu jak Lech. Jest Zdech Amica Kuchenkorz ML-Plujka Reis-Busines Korpucjorz Wronki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
pajac

Jako Żyd mam prawo do komentowania bieżących spraw polskich, większość ziem na terenie Polski należała do nas i wkrótce je odzyskamy, więc to ja raczej mam prawo do komentarzy, w przeciwności do tych co nielegalnie zagrabiają nasze mienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pajac

Akurat nie mówię nic złego na Polskę. Nie mam nic do Polaków, sam bym kilku zatrudnił do sprzątania mojej willi za 1800 zł na msc. Irytujący jest jednak fakt, że wiele dóbr moich przodków posiadają dziś Polacy. Mam nadzieję, że to będzie niedługo zwrócone prawowiernym właścicielom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.