Wątek dotyczący artykułu

Justyna Kowalczyk ostro skrytykowała Martynę Galewicz

Polska biegaczka Martyna Galewicz skrytykowała sztab, który nie zabrał jej na zawody Pucharu Świata w Oslo. Osobiście odebrała to Justyna Kowalczyk i agresywnie odpowiedziała koleżance.

przeczytaj cały artykuł


Bosman47

P.Justyno kiedyś Panią lubiłem .Świetne wyniki,ładna dziewczyna .Jednak Pani zaczepki każdego dookoła są obrzydliwe.Czy jest chociaż jedna zawodniczka zagraniczna która Panią lubi ?Kiedy osiągnięcia się broniły było o.k. jednak kiedy zaczeły się bęcki rozpoczyna Pani obrzydliwą wojnę dopingową Teraz kiedy leją Panią okrutnie nawet juniorki z zagranicy zaczyna Pani wojować z naszymi dziewczynami.Wstyd.Z wielkiej mistrzyni została Pani kłótliwą babą To Pani wozi dupsko na Olimpiadę czy inne zawody na koszt Państwa. Wiemy że czas Pani dawno przeminął .Już nigdy nie stanie Pani na pudle żadnych zawodów Pucharu Świata.Daj więc Pani sobie spokój i nie rozmieniaj się na drobne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian99

także się zgadzam Małysz wiedział kiedy zakończyć karierę i nie narzekał a tutaj czym dalej tym bardziej się pani czepia a szanse na medal na IO były śmieszne i to było wiadomo już od 2-3 to tak jak Finowie by oczekiwali medalu od Ahonena po prostu trzeba wiedzieć kiedy skończyć albo przynajmniej się umiec zachować bo jak widać szacunek do pani jest coraz mniejszy u wielu osób

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.