Wątek dotyczący artykułu

Beniaminek rozbił TBV Start. Mecz sezonu Salamonika

W niedzielnym meczu 22. kolejki Energa Basket Ligi, beniaminek GTK Gliwice wyraźnie pokonał faworyzowany TBV Start Lublin 90:73. To kolejna wygrana podopiecznych Pawła Turkiewicza nad wyżej notowanym rywalem.

przeczytaj cały artykuł


method man

Tak się kończy luźne podejście do meczu. Nawet tak można było wygrać,ale paradoksalnie zaważyły dwa przechwyty i straty zaraz po nich Lewisa i Gospodarka,po których uwierzył w siebie Salamonik i poszło. Z całym szacunkiem ale GTK gra piach tym bardziej ciężko się oglądało oddający mecz Start. A jesli jeszcze wystawia się na dłużej niż minutę Ciechocińskiego mającego problemy z kozłowaniem,nie trafia się lay-upów sam na sam to można zapomnieć o wygranej nawet z Legią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Ciechociński na dodatek jeszcze rzucał z rogów za trzy, chociaż tego też nie potrafi. Nie wiem, czy on w ogóle nie pracuje nad sobą? Dutek wczoraj niczego nie trafił, mylił się jak dziecko, gra bardzo nierówno. Dziemba jest bez formy po kontuzji. Gospodarek za to pudło spod kosza powinien zostać ukarany finansowo, obok miał Lewisa, nie potrafi sam, mógł podać. Szymański ma dwie dobre akcje w meczu, zwykle na początku, a Czerlonko to kompletne rozczarowanie. Albo pije po kątach albo próżniaczy albo ma depresje. Że Startowi brakuje klasowego Polaka, widać gołym okiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.