Wątek dotyczący artykułu

Kamil Stoch nie wie, co się stało. "Jakby ktoś złapał mnie za narty i mocno pociągnął w dół"

Loteryjne warunki atmosferyczne sprawiły, że Kamil Stoch zajął dopiero szóste miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach w Oslo. - Tak naprawdę do końca nie wiem, co się stało - powiedział reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł


tomtom1234

NI WIECIE CO SIE STAŁO TO WAM POWIEM . W NORWEGI NARTY TO RELIGIA . W BIEGANIU NA NARTACH WPADLI NA POMYSŁ ŻEBY WYKORZYSTAC LUKE W PRAWIE I ZALICZYLI WSZYSTKICH DO ASTMATYKÓW I JADA NA KOKSIE AZ MIŁO I SMIEJA SIE Z IDOTÓW CO BIEGAJA BEZ . OD CZASU DO CZASU POZWALAJA KOMUS INNEMU WYGRAC ZEBY NIE PRZEGINAC PAŁKI . W SKOKACH TEZ COŚ WYKOMBINOWALI ALE JESZCZE O TYM NIKT NIE WIE ALE WYJDZIE Z CZASEM TYLE TYLKO ZE TAKI KOLES JAK STOCH BURZY IM TEN PLAN , NO TO NO TO TRZEBA GO PUSCIC Z WIATREM Z TYŁU A RESZTE Z WIATREM Z PRZODU . GDYBY NIEMCA TAK PUSCILI TO NIEMIECKA FEDERACJA BY ICH ZJADŁA A DURNE POLACZKI SIEDZA CICHO . SKORO NIE BYŁO WARUNKÓW DO SKAKANIA I NIEKTÓRYCH SCIAGANO Z BELI KILKA RAZY TO DLACZEGO STOCHA KRAFTA I WELINGERA PUSZCZANO A DLATEGO ZE PIERWSZY BYŁ NORWEG CHOC BYŁ NA ÓSMYM MIEJSCU PO PIERWSZEJ SERII I TRZEBA BYŁO ZA WSZELKA CENE WCISNAC GO NA PODIUM . TAK SAMO ZROBIONO NA IO CZOŁÓWKE PUSZCZONO W FATALNYCH WARUNKACH CZYLI LOTERIA . KTO DECYDUJE O TYM KTO I KIEDY SKACZE .SPRAWDZIC JEGO KONTO CZY ABY PRZELEWU NIE BYŁO Z NORWEGII .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kajlo PL

Co do tego ze siedzimy cicho to 100% racja w Pjongczangu to zauważyłem ... aczkolwiek Małysz się sadził na początku ale szybko se uspokoił ... kogoś się boją i to widać po ich twarzach i wypowiedziach co do reszty to wiadomo że kombinują i nie mają ograniczeń !
Co do astmatyków to nie powinny takie osoby niby chore w ogóle brać udziału w konkursach. Światowa federacja ładnie bierze w łapę a wiadomo że norki kasy mają w chu.. stać ich na wszystkich i wszystko !! To już nie sport a jeden wielki cyrk !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.