Wątek dotyczący artykułu

Specjalna rękawica Roberta Kubicy. Polak korzystał z niej w Barcelonie

Kontuzjowana ręka Roberta Kubicy nadal wzbudza spore zainteresowanie. Polak udowodnił już, że nie przeszkadza mu ona w prowadzeniu samochodu F1. Analiza zdjęć z testów w Barcelonie pokazuje, że 33-latek korzysta jednak ze zmodyfikowanej rękawicy.

przeczytaj cały artykuł


Lewa Renka Kupicy

Wyższa technologia. W końcu trzeba chronić karbonową protezę przed zbytnim zużyciem, jako kierowca wyścigowy mimo wszystko ręką wykonujesz multum ruchów. Miejmy tylko nadzieję, że nasz dzwonnik z Krakowa nie uszkodzi jej przy rozbijaniu bolidu Williamsa w niedługim czasie. Całe szczęście, że ktoś poszedł po rozum do głowy i naszego sympatycznego polsko-włoskiego pirata drogowego, usadowił niczym e-sportowca, w nowoczesnym symulatorze F1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
One_Shoot

Nie rozumiem do konca po co zabierasz tu glos i piszesz te swoje komentarze . Skoro nie kibicujesz Kubicy i z Twoich komentarzy wynika ze nie interesuje Cie F1, to po co tracisz swoj cenny czas na pisanie tych wypocin? Poswiec chwile i prosze powiedz mi co to ma na celu? Lubie rozumiec ludzi z ktorymi tocze dyskusje ( nawet ty chorych ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.