Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła - GTPR: lublinianki pokazały charakter i zwyciężyły z mistrzem Polski

Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin praktycznie przez cały mecz musiały gonić wynik, ale pokazały charakter, odrobiły sześciobramkową stratę i okazały się minimalnie lepsze od GTPR-u Gdynia (25:24).

przeczytaj cały artykuł

GrzesiekLBN

Z dobrą obroną można ratować nawet takie nieukładające się mecze. Ale mimo to bardzo mało kontr wyprowadziliśmy. Najważniejsze, że są punkty. Po meczu, jeszcze na boisku, trener Lis długo rozmawiał z Anetą Łabudą. Czyżby transfer? My nie mamy lewej ręki, Gdynia nie ma sponsora, w Lublinie lepsza atmosfera na meczach - wszystkim by pasowało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bonku866

Labuda , Krolikowska :) Ogarnij info o swoim klubie:) Tylko jestem ciekaw czy dziewczyny będą miały osobnego sponsora czy będziecie im wypłatę w ratach wypłacać :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bonku866

Ja się wcale Adrian nie dziwie , ze nikt z zawodniczek nie chce przyjść:/ Nikt z Panią Bożenka nie chce współpracować .... Nie oszukujmy się gdyby jej pozbyć pare lat w tył myśle ze daloby radę skuteczniej z Montexem walczyć o złoto.... Ale tak jak już wcześniej pisałem, poczekamy do wyborów samorządowych :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
rogoMKS

Ty się lepiej zajmij swoim klubem, a nie pchasz nochala tam gdzie nie jego miejsce. Skoro ten wasz klub taki jedyny kryształowy, to zróbcie sobie swoją jednodrużynową ligę. Może w końcu zdobędziecie majstra inaczej niż przez przypadek. Ciekawe tylko czy EHF weźmie was do LM.
Bo po ilości majstrów sądząc, jedyne co w waszym klubie dobrze wychodzi - poza pokazywaniem buty i prostactwa - to bieganie po pieniądze do państwowej firmy. I to by było tyle w kwestii sukcesów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
bonku866

Takie głupoty piszesz, ze nawet nie będę z tobą wchodził w polemikę:) Pracuj pare miesięcy za darmo i chwal dalej pracodawcę :) Zobaczymy jak daleko zajedziesz z rodzina... Znowu ogłosicie upadłość , i tak co kilka lat, ten sam przekręt:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
rogoMKS

Uważaj chłopcze, bo zaczynasz trochę za mocno podskakiwać. Publiczne oskarżanie klubu o przekręty to trochę za daleko idące twoje mokre fantazje. Jeśli masz dowód na działanie niezgodne z prawem, to go pokaż. Jeśli nie, to zamilknij.
Jakoś mimo tych finansowych kłopotów jakie przeżywaliśmy, legendy nie tylko lubelskiej piłki ręcznej jak choćby pani Sabina Włodek grały u nas z przyjemnością i pokazywały twojemu "kryształowemu" klubowi plecy. Nawet grając "parę miesięcy za darmo".
Widać zbieranie batów na tyłek tak samo mocno odbiło się na twojej główce, jak na główce autora tego żałosnego kontroświadczenia. Bo do dziś was boli historia sprzed kilku już lat.
I DOBRZE. MA BOLEĆ!
Ja z tobą nie polemizuję. Ja tobie mówię, żebyś nie mieszał się do spraw, które ciebie nie dotyczą. Ale skoro nie chcesz wziąć do serca moich rad, to weź do serca radę Adriana. I zajmij się swoim klubem, a nie jak nudząca się w domu wredna emerytka-plotkara podglądająca sąsiadów, co rusz zaglądasz przez okno do "cudzej sypialni". A naprawdę lepiej zająć się pilnowaniem własnego podwórka i tego jak władze klubu wydają pieniądze, które dostają z państwowej firmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bonku866

Tak tak sobie tłumacz dziecko drogie :) Jestem fanem kobiecego Handballa także tez mnie ciekawi co słychać w Montexie :) tak na przyszłość człowieczku :)Nic mnie nie boli, jestem świadomy ze przez te wszystkie lata zasłużenie Montex zdobywał mistrza, także konkludując twoje wypociny, daruj sobie :) Monter—-> ta liga różne cuda widziała :p Szczerze wydaje mi sie ze obie zawodniczki to poziom naszej ligi nic ponadto...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
rogoMKS

To się zapytaj co słychać, a nie plujesz jadem i z gęby cholewę robisz zarzucając przekręty bez pokazania żadnego dowodu na to co piszesz. Widać, że BOLI, bo nie potrafisz normalnie skomentować, żeby nie dorzucić swoich "mądrości". Także odnośnie wypocin, to najpierw spójrz w lustro "człowieczku".

| Odpowiedz
blokuj
Monter77

Jeśli to prawda, że obie przychodzą do nas to pewnie przed podpisaniem kontraktu pytały swoich koleżanek, które obecnie są u nas czy warto - widocznie warto skoro się zdecydowały, nikt ich do przyjścia do :Lublina nie zmusił. Chyba, że wątpisz w ich zdrowy rozsądek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Monter77

Bez przesady, w porównaniu ze stanem obecnym, wreszcie będziemy mieli dwie pełnowartościowe leworęczne skrzydłowe (obie z mniejszym lub większym stażem reprezentacyjnym).
Zejdź na ziemię - o zawodniczkach klasy Jessiki to z naszym budżetem nie mamy co marzyć. Raz dzięki zbiegowi pewnych okoliczności i podjęciu ryzyka się udało i nieprędko o ile w ogóle się powtórzy.

bonku ----> a która prawoskrzydłowa w Polsce reprezentuje zauważalnie wyższy poziom? Na klasowe zawodniczki z Europy nas nie stać, a przykład Petkovskiej skutecznie mam nadzieję wyleczył nas ze ściągania wynalazków z trzeciorzędnych klubów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Costaa23

Na tą chwilę chyba najrozsądniejsze opcje na transfer do nas, jeśli to prawdą jest że kadra na następny sezon ma liczyć 18 zawodniczek plus wracająca Aga od stycznia to trzeba liczyć nie na gwiazdy tylko solidność przez cały sezon całej drużyny to może być siłą Montexu. Wyniki osiągane obecnie i styl ponoć mogą przyciągnąć zainteresowane obce parę groszy do budżetu na następny sezon, kwestia tytułów które ewentualnie uda się zgarnąć w tym sezonie.
A co do zagranicznych transferów to niestety ale chyba nie mamy opcji i musimy szukać rozegrania za granicą ryzyko jest ale dla mnie konkretnych nazwisk w Polsce na wzmocnienie drugiej linii nie ma;/

| Odpowiedz
blokuj
oli

Zdecydowanie od tej dwójki wolałbym Janiszewską. Królikowska to bardzo solidna zawodniczka ale pewnego poziomu nie przeskoczy. A na powrót Agi zbytnio bym nie liczył - wystarczy spojrzeć jakie zaległości po powrocie ma Gosia.

| Odpowiedz
blokuj
Monter77

Moim zdaniem Królikowska i Janiszewska są na bardzo zbliżonym poziomie. A co do powrotów po ciąży to na dwoje babka wróżyła - wystarczy spojrzeć na Kudi, która rodziła pół roku później niż Gosia,a błyskawicznie wróciła do gry na najwyższych obrotach. Inna sprawa, że jeśli przyjdą dwie prawoskrzydłowe to Koci nie musi się spieszyć bo Rolka wróci na lewe i będzie grać na spółkę z Dagą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Grieg

"jeśli przyjdą dwie prawoskrzydłowe to Koci nie musi się spieszyć bo Rolka wróci na lewe i będzie grać na spółkę z Dagą."

Prędzej mogłaby wrócić do reprezentacji, chyba że Grzyb nie zamierza się z nią rozstawać, dopóki będzie szansa na awans do igrzysk.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Raf1

Jeśli to prawda że przychodzi do was Królik to jest to dla mnie zaskoczenie. Zgadzam się z Olim. Pati jest solidną zawodniczką na warunki ligowe, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Mecze dobre przeplata przeciętnymi. A wy ponoć celujecie w jakiś wynik w Europie. Także mnie ten transfer jednak trochę dziwi. Sądzę że o wiele więcej pożytku mielibyście z Darii, ale na szczęście ona chyba nigdzie się nie wybiera. Przynajmniej narazie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Costaa23

Tyle że my po prostu potrzebujemy solidności, solidnej lewej ręki na tym prawym skrzydle no i wybory w Polsce zbyt wielkiego nie ma na tą pozycje pod tym względem, transfer zagraniczny pod tym kontem to wielkie ryzyko. Czy nie przeskoczyć tego nigdy nie wiadomo trochę lat gry jeszcze przed nią, o Chajnie też mówiono jak przychodziła do nas że Lublin to jest maks dla niej a jednak od nas pojechała w świat.
Co do Kasi miała fajną jesień niestety wiosna jest w jej wykonaniu słaba i jak mówisz chyba polska liga jest za mała dla niej, co do Darii ponoć jest już przybity stempel na jej wyjazd od was.

| Odpowiedz
blokuj
Raf1

Nie wiem kto to jest "Chajna". Co do Darii to nie wiedziałem. No ale w sumie to nie dziwi. Jest to bardzo dobra zawodniczka jak na nasze warunki i co ważne wciąż perspektywiczna. Sam twierdziłem, że prędzej czy później odejdzie do lepszego klubu. Pytanie czy już po tym sezonie. Ktoś tu na forum pisał o potężnych zmianach u nas. Może znasz jakieś szczegóły? np. kto może trafić do Pogoni. Mogą to być niepotwierdzone informacje. Słyszałem że ma do nas przyjść wasz były trener - Hrupec. Prawda to?
Edit: Chajna - rozumiem, że chodziło Ci o Czajnę czyli Anię Wysokińską.

| Odpowiedz
blokuj
Costaa23

Tak chodziło mi o Anię, literówka z telefonu;)
Tyle co z plotek czyli nic konkretnego tak naprawdę, ponoć ma być jakiś sponsor od nowego sezonu a jeśli wypali wam opcja z Hrupkiem to część dziewczyn pożegna się z Klubem i robi się nerwowo przez to już teraz bo same zainteresowane widziały co się działo u nas swego czasu, będziecie mieć bałkański zaciąg za to tak jak to miało być u nas.
Co do wzmocnień to Pogoń chciała przechwycić prawie cały Vistal ale chyba nikt do was nie dojdzie stamtąd ponoć karty już rozdane w temacie zawodniczek.
Ale jak ja to zawsze powtarzam zobaczymy oficjalne info wtedy będziemy mogli dyskutować a teraz to takie gdybanie tyle o i ile.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.