Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: To wstyd, że zawodnicy nie dali na leczenie Golloba ani złotówki, Tyle mu zawdzięczają (komentarz)

Tomasz Gollob skończył z akupunkturą. Polska medycyna nie oferuje mu żadnego rozwiązania. Gdyby miał milion dolarów, to mógłby polecieć na operację do Stanów lub Meksyku. Na razie nie ma. Pozostaje mu ból, a jego koledzy z toru tylko się patrzą.

przeczytaj cały artykuł


kibic z Toruniaxxx

Święte słowa. Na palcach jednej ręki można policzyć rzeczywistą pomoc tych którzy akurat moga pomóc (nie mówię tylk o żużlowcach). Z reguły to oni są hojni ale do przekazania starego kasku albo zuzytych rękawiczek na licytację. Piłkarze co najwyżej podpisza nie swoja piłke i też licytowac mają inni.
Te wszelkiego typu licytację i zbiórki są żalośne - tysiące zdjęc w mediach społecznościowych i lans bo żużlowiec stary plastron oddał który i tak już by nie używał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LordVader

Zgadzam sie w 100%,Wielkie mi aj waj ,bo stare gacie na licytacje ktos przekazal,Jak taki hojny jeden z drugim to niech przekaze tez cos od siebie.Np.drugie tyle ile ktos dal za przekazany gadzet .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.