Wątek dotyczący artykułu

Kto sprowokował zadymę w Gliwicach? Piłkarz Górnika na filmie z monitoringu

Działacze klubu z Gliwic dowodzą, że awantura, która doprowadziła do przerwania meczu z Górnikiem, była sprowokowana przez kibiców z Zabrza. Wśród nich był bramkarz zespołu gości Grzegorz Kasprzik.

przeczytaj cały artykuł


Waldemar Firmanty

Zaostrzyć prawo karne w przypadku zachowań chuligańskich.Dać wieksze uprawnienia policji do bezposredniej innterwencji i uzycia przymusu bezposredniego a nie tylko przygladaniu sie co robia bandyci boiskowi.Wprowadzic areszt kilkudniowy i wysokie kary pienięzne z zamiana na odpracowanie w ramach prac fizycznych sprzatania ulic, wywozy smieci.Kilkuletnie czy dozywotnie zakazy stadionowe nic nie wniosa,bo nie ma na stadionach w kasach baz danych takich delikwentów i kluby sprzedaja bilety bez identyfikacji osoby wchodzacej na imprezy sportowe.nagłosnic w mediach czym grożą ekscesy chuligańskie i w ten sposób szybko pozbedziemy się chuligaństwa na stadionach.Podobnie zrobiono jakiś czas temu w Anglii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sławomir Kowalski

Jest zasadnicza różnica pomiędzy tym co w Anglii i w Polsce. Tam kara jest rzeczywista, podlega wykonaniu, a u nas wirtualna bo nie musi płacić ten co "nie ma". Kara ma powodować jakąś uciążliwość, a nie rozśmieszać. Państwo nieudolne bawi zamiast dyscyplinować. Niestety idzie to nadal w tym gorszym kierunku. Dlatego stada kołków demolują stadiony, wstrzymują ruch na autostradach, zarządzają niektórymi klubami, ganiając zarządy i ustawiając składy na mecze, demolują stadiony, na ulicach urządzają polowania z maczetami niczym zwaśnione plemiona afrykańskie. Jeśli będą prawdziwe kary to na stadionie wystarczy kilkunastu pracowników ochrony, bo policja ma inne zadania. Śmieszy mnie to rozbijanie gó.na na atomy, pierdołowate analizy nagrań, a potem dociekanie kto był w którym sektorze, kto prowokował, a kto został sprowokowany. Gdyby każdy z nas "prowokowany" przez innych reagował kopniakami to mielibyśmy na ulicach rzeźnię. Proste rozwiązania są najlepsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.