Dyskusja

Łukasz Fabiański: Walka o miejsce w bramce trwa

Wygląda na to, że cały czas trwa walka o miano pierwszego bramkarza. Ja odbieram to tak: trener daje szanse każdemu. Widać, że Adam Nawałka nie potwierdza, nie ustala ostatecznej numeracji. Jeżeli chodzi o mnie, to trener tylko raz określił moją pozycję w zespole - mówi Łukasz Fabiański, który walczy o miano pierwszego bramkarza w Wojciechem Szczęsnym.

obejrzyj wideo

Crashman07

Dla mnie wybor jest jeden i oczywisty. Nr. 1 Wojciech Szczęsny, argumenty: wiek- młodszy od Łukasza(5 lat), większe doswiadczenie (gra niemal od 20 roku życia jako ten pierwszy, oczywiście czasem grzal ławę, grał w premier, lm, le), Fabiański solidny bramkarz lecz o klasę slabszy od Wojtka. Fabian ostatnie 2lata gra wcześniej grzal ławę przez kilka lat w Arsenalu a pierwszym byl przecież Wojtek. Niestety nie mogę mu zapomnieć ostatniego euro - karne..... kryminał. Ale oczywiście jest to moja opinia. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Smootlik Sadowski

Gdyby Szczesny lub Boruc stal w bramce z Portugalia to bylibysmy w finale Mistrzostw. Jak dla mnie popularny "Fabio" jest za bardzo ugladzony, nie ma tej odrobiny szalenstwa jaka powinien posiadac wybitny bramkarz. Sorry "Fabio", jestes dobry, ale Wojtek jest od Ciebie lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.