Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2018. Czarnogóra - Polska: (czarno)górski problem Biało-Czerwonych

W czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy Polki przegrały z Czarnogórą 24:33. Do przerwy Biało-Czerwone pozostawały w grze o komplet punktów. Utrzymały drugą pozycję w grupie, choć nie mają już marginesu błędu.

przeczytaj cały artykuł

A-JERZY

W Szwecji trwają eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Świata.Wczoraj Polki przegrały z Holandią 35-20,dzisiaj przegrały ze Szwecją.Przy wynikach pierwszej reprezentacji to przyszłość żeńskiej piłki ręcznej rysuje się w czarnych kolorach i to na długie lata.A pion wyszkolenia ZPRP ma się dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Kadra rocznika 1998/99 przez cały okres istnienia właściwie nic nie osiągnęła, pomimo licznych zmian w sztabie trenerskim (za jednego z poprzedników zdarzały się porażki nawet z Włoszkami i Portugalkami) i przebłysków w rodzaju towarzyskiej wygranej z Holandią pod koniec ubiegłego roku. Kilka dziewczyn indywidualnie rokuje nadzieje, ale gdy za jakiś czas będą musiały wejść w buty Kudi i innych filarów reprezentacji, to już na starcie, nie przebrnąwszy ani razu eliminacji do młodzieżowych ME i MŚ, będą daleko z tyłu za ogranymi na takich imprezach rówieśniczkami z innych krajów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.