Wątek dotyczący artykułu

Kamil Stoch: mój największy sukces to utrzymanie formy od początku sezonu aż do ostatniego skoku

- To był dla mnie niesamowity sezon - powiedział po niedzielnym konkursie w Planicy Kamil Stoch. Zwycięzca Pucharu Świata zdradził, że za swój największy sukces uważa utrzymanie wysokiej dyspozycji od początku sezonu aż do ostatniego skoku.

przeczytaj cały artykuł

Manuel

Brawo Kamil, utrzymałeś formę od początku do końca, zgarnąłeś wszystkie trofea w tym sezonie. Planica 7 był przykładem jak trzeba walczyć do ostatniego skoku. Forfang miał prawie zwycięstwo w kieszeni , a jednak....w ostatnim konkursie musiał uznać wyższość MISTRZA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

albo kolego nie masz pojęcia o tym co piszesz albo zwyczajnie nie pamiętasz. Kamil wcale dobrze nie zaczął sezonu. na 21 konkursów na podium był 13 razy.
Pierwszy konkurs w drużynówce owszem na 2 miejscu ale kolejne miejsca to:
20, 15, 7, 6 .potem było lepiej, ale po turnieju 4 skoczni znowu miejsce 21,38, 4, i pod koniec sezonu jeszcze dwa razy 6 miejsce. Kamil jest świetnym skoczkiem ale kolorowanie jest zbędne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manuel

Pamiętam doskonale pierwsze zwycięstwa Richarda Freitaga kiedy sezon się rozkręcał , dzięki tym sukcesom Freitag dowiózł 2 miejsce do końca, oglądałem wszystkie konkursy ale w przekroju całego sezonu a ten trwał 4 miesiące, to zaledwie 5-6 konkursów bez większego znaczenia ,bo zaczął się TCS i seria zwycięstw Stocha do końca długiego, intensywnego sezonu. Ty zawsze jesteś malkontentem i czepiasz się drobnych szczegółów. Ważne jak sezon przebiegał dla Kamila i jak go zakończył.Wziął wszystko co było do zabrania. Na pocieszenie Norwegom zostawił Małą Kulę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.