Wątek dotyczący artykułu

Falubaz jest na razie daleko w lesie? Ekspert widzi to inaczej

Żaden z zawodników Falubazu nie wygrał biegu podczas Speedway Best Pairs. Poza błyskiem Martina Smolinskiego zielonogórzanie nie pokazali nic ciekawego. - Spokojnie, to nie czas na weryfikację - uspokaja jednak Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

Roman Mokusinski

to już po falubazie i nie ma co tłumaczyć że to dopiero początek sezonu inni mogli się przygotować i na pewno nie mieli więcej treningów od zielonogórskich panienek
jednym słowem na falubazie będą w tym sezonie będą robić punkty wątpię w to aby falubaz wygrał chociaż jeden mecz falubaz w tym sezonie na ostatnim miejscu 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Myszor.

haha Dokładnie ! Byłem widziałem i nie w Telewizorni !!!! Jarek i spółka Kosmos Madsen wymiatał ale nie było tragedii z naszymi Tor Beton ale i czego po zimie wymagać ? ;))) Zajefajne jak po zimie ściganie Mi się podobało no i ten stadion !!! Gdybym mieszkał w Toronto nawet każdy trening warto oglądać ;))))) Mają stadion do oglądania Tylko nie jestem pewny czy adhd Jacek tor ogarnie ale to czas pokaże ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Myszor.

Jak nie jak tak
Copernik zaliczony;) a i w Moskwie z Betonem powalczyliśmy i kilku innych miejscach Jedyny minus to nie do końca kelnerzy w Toronto wiedzą jak się podaje Mysią "substancje" ;)))))
I nie koniecznie musi być mocno zmrożona ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Zawody jak zawody .Jedni podeszli w celach testowych inni już pokazali się z dobrej strony.Fajnie że Ci się podobało.Tor trochę zbyt twardy ,ale inny nie mógł być .Jednak Jacusia trochę pracy z nim czeka.Szczególnie pola start.Bo nawet słabszy zawodnik ma mocny handikap z pola A.Ja wiem że z tego pola najbliżej do wirażu,ale nie może być tak że na 10 m ma już długość motoru przewagę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.