Dyskusja

Dziennikarze podsumowują mecz Polski z Koreą. "To rywale mają problem"

Dziennikarze WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk, Mateusz Skwierawski i Paweł Kapusta skomentowali na gorąco wygrany mecz Polski z Koreą Południową (3:2) w Chorzowie. - Do tej pory nie wierzyłem w Piotra Zielińskiego, ale chyba uwierzyłem. Możemy mieć z niego jeszcze wiele pociechy - uważa Kapusta. - Podoba mi się, że trener Nawałka woli testować, a nie spełniać oczekiwania Januszów i Grażyn - mówi Kołodziejczyk. - Artur Jędrzejczyk totalnie nie sprawdził się w roli wahadłowego - twierdzi Skwierawski.

obejrzyj wideo

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Leszek Tomczyk

Jak zmienimy selekcjonera to następny wybrany przez szanownego Pana chyba sam wygra mecz. Problem to nie selekcjoner, a brak piłkarzy na wysokim poziomie. Wysoki poziom piłkarzy będzie wtedy, gdy drużyny klubowe zaczną grać na odpowiednim poziomie w pucharach. Ponadto w kraju brak dobrych trenerów umiejących wyszkolić młodych piłkarzy. O poziomie niech świadczą ostatnie wyjazdy niektórych piłkarzy za granicę, np. Jach, Bednarek, Kapustka. Byli reprezentacji nie mieszczą się na ławkach rezerwowych w zagranicznych przeciętnych klubów. To co tu zmiana trenera pomoże!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.