Wątek dotyczący artykułu

Elisabeth Revol zdecydowała się odpowiedzieć hejterom. "Wkrótce ukaże się artykuł"

Łatwo znaleźć ludzi, którzy poddają w wątpliwość fakt, że francuska alpinistka oraz Tomasz Mackiewicz stanęli na szczycie Nanga Parbat. Elisabeth Revol ma już tego dosyć. Podjęła ważną decyzję, o której poinformowała dziennikarza WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł


Alfer 2015

Co za idiotyczne, OBLICZONE NA TĘPOTĘ CZYTELNIKÓW, przesądzające o fakcie zdobycia szczytu opcje pytania ankiety !!! Przecież nic nie wiadomo, aby WESZLI NA SZCZYT !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

To BARDZO wysoce prawdopodobne, że weszli na szczyt. A to prawdopodobiństwo zwiększa osoba, która to mówi czyli sama Eli Revol. Ona nie bez powodu cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku himalaistów. Poczytaj, dlaczego.
Dowiedz się o niej czegoś więcej poza zdawkowymi zdaniami w artykułach SF. Zdaniami, które odnoszą się do niej tylko w kontekście jej związków z postacią Tomka Mackiewicza.
PS.
Ankiety tu wprawdzie nie widzę ale masz rację, twierdząc, że to nie internauci mogą rozstrzygać, czy ktoś wszedł czy nie wszedł na szczyt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.