Wątek dotyczący artykułu

Kibice ŁKS zagłuszani przez spikera i muzykę w trakcie derbów? "Kto tu jest głównym aktorem widowiska?"

Wynik na boisku nie pozostawił żadnych złudzeń. W derbach Łodzi w 24. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet Grot Budowlani pokonali ŁKS Commercecon 3:0. Jednak kibice biało-czerwono-białych mają pretensje o to, że byli... zagłuszani przez spikera i muzykę.

przeczytaj cały artykuł


m_13

Kibice ŁKSu chyba nigdy nie byli na innych halach,bo np. w Muszynie głośnik był na filarze na wysokości naszych głów i hałas z niego był taki,że nie dało się wytrzymać więc go wyłączyliśmy (bo był dokładnie kilka centymetrów od nas). Nie róbcie taniej sensacji z frustracji kibiców którzy nie potrafią pogodzić się z porażką. Ten sam spiker i Dj "zagłuszał" nas których to według kibiców drugiej strony była garstka.
Poza tym jak zauważył autor tego tekstu redakacja Polsatu Sport już od dawna żaliła się na spikera że robi hałas,więc to nie był pierwszy i nie ostatni raz i nie na złość kibicom ŁKSu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Aha spiker zagłusza nie tylko ŁKS więc w sumie o co ten głupi ŁKS ma pretensje? hahaha dobre koloryzując to tak jakby oskarżony o przejechanie babci na pasach tłumaczył się ,, Panie sędzio przecież 5 lat temu też inną babcie na pasach rozsmarowałem więc o co tyle krzyku" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.