Wątek dotyczący artykułu

Kibice ŁKS zagłuszani przez spikera i muzykę w trakcie derbów? "Kto tu jest głównym aktorem widowiska?"

Wynik na boisku nie pozostawił żadnych złudzeń. W derbach Łodzi w 24. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet Grot Budowlani pokonali ŁKS Commercecon 3:0. Jednak kibice biało-czerwono-białych mają pretensje o to, że byli... zagłuszani przez spikera i muzykę.

przeczytaj cały artykuł


Remigiusz Mielczarek

Nikt nikogo nie zagłuszał. Prowadzę tak każdy mecz: taką mam ekspresję. Nie wszyscy ją lubią, ale wszyscy od kilku lat o niej wiedzą. Muzyka między akcjami też jest na każdym meczu głośno grana. Problem wymyślili sfrustrowani kibice ŁKS - ta ich część, która szuka winy za porażkę swej drużyny wszędzie, tylko nie na parkiecie. Podczas meczu trudno jest "zagłuszyć" kilkaset lub kilka tysięcy jednocześnie kibicujących osób. Nawet jeśli ma się mikrofon w ręku. Apeluję w tym wszystkim o rozsądek: jeśli kibice ŁKS koniecznie muszą udowodnić całemu światu, że są w stanie zagłuszyć każdego przeciwnika, niech skupią się na sobie i własnej aktywności. Nikt Wam przeszkadzać nie chce. Dajcie spokój spikerowi przeciwnej drużyny, który wykonuje swoją pracę. Do zobaczenia na derbach w play-off!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Proszę Pana jeśli nie potrafi Pan przyznać się do ,, błędu " to przynajmniej proszę nie mieszać w to dziewczyn jakimiś słabymi tekstami typu ,,która szuka winy za porażkę swej drużyny wszędzie, tylko nie na parkiecie" W którym momencie kibice ŁKS winią Pana za porażkę drużyny? Po za tym to nie tylko kibice ŁKS narzekają na styl prowadzenie przez Pana dopingu ale też inni kibice np na forum Orlen Ligi ( i to już ładny kawał czasu ) zresztą wyraźnie redaktor Kaczmarczyk wspomniał o tym w tekście naprawdę nie sądzi Pan że coś jest na rzeczy? Mało tego wspomina o tym m_13 który jak wnoszę jest kibicem Budowlanych.... to już śmieszne. Różnica jest tylko taka że kibicie ŁKS jako pierwsi mieli odwagę podnieść tę kwestię personalnie... czasami może i w zbyt ostrych słowach. Proszę darować sobie te nędzne prztyczki w stosunku do drużyny ŁKS bo nikt tych dwóch spraw nie miesza wygraliście zasłużenie i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.