Wątek dotyczący artykułu

Afery 1. kolejkowej ciąg dalszy. KSM dosadnie tłumaczy, dlaczego nie zgodzi się na zmianę terminu

Ostatnio głośno zrobiło się o kolizji terminów, w wyniku której Fogo Unia Leszno i jej rawickie rezerwy zaczną sezon tego samego dnia. Mistrzowie Polski chcieli zmienić termin meczu drugiej drużyny, ale nie zgodził się na to jej rywal - KSM Krosno.

przeczytaj cały artykuł

Sebol

Do kibiców z Krosna. Powiedzcie mi czy wolicie zobaczyć mecz w Krośnie jak przyjedzie Kubera, Smektala, Kurtz czy wolicie oglądać mecz bez nich. I jak uważacie jaka byłaby opinia Waszego prezesa?Co jest magnesem dla kibica?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
senior ksm

Ok. A powiedz mi, kto przy zdrowych zmysłach rezygnuje z cienia szansy na wygraną? Pewnie będzie ciężko wyrwać punkt, ale zamiana terminu to tak jak oddać mecz walkowerem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebol

Nie podlega to dyskusji. Każdy chce wygrać. Co do meczu w Rawiczu to dla mnie temat zamknięty, Rawicz jedzie rezerwami i tylko życzyć zdrowej rywalizacji. Ja piszę o meczu u Was?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
senior ksm

Przyjadą to będą. Ale ubiegły rok gdzie obaj byli w Krosnie kilka razy pokazał ze magnesem nie są, a występy w dwóch ligach uważam za kpine z kibiców. mimo wszystko liczę na mecze które beda trzymaly w napieciu do ostatniego biegu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
johnny

Smektala czy Kubera, z calym dla nich szacunkiem, tonie Gollob, ktory robil w Krosnie widownie. Tym bardziej na lidze, gdzie liczy sie jednak przede wszystkim zwyciestwo, smiec twierdzic, ze Rawicz bez nich jest bardziej atrakcyjnym rywalem

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Masz prawo do swojej oceny. Szanuje to. Mi bardziej chodzi o atrakcyjność zawodów do ostatniego biegu a nie wynik 60-30. Mówimy o lidze a nie o innych zawodach, gdzie Gollob był gwiazdą.

| Odpowiedz
blokuj
xab

To może wprowadźmy takiego gościa w Ekstralidze. Po co ma jeździć jakiś Konieczny w Tarnowie albo Liszka we Wrocławiu. Niech jeździ na gościu Miśkowiak, Lampart, Drabik i inni. Super atrakcja, podniesie się poziom ligi, więcej kibiców na stadionie....

| Odpowiedz
blokuj
WilQu

A kto to jest Kubera, Smektała czy Kurtz? Póki co to zwykłe nazwiska bez większych osiągnięć, ktoś dobrze napisał, to nie Gollob który sprawił że na nasz stadion wbiło ponad 7 tysięcy ludzi. Zych bardzo dobrze powiedział: "Kiedy jesienią pytano nas, czy zgadzamy się aby Unia w Rawiczu wystawiła swoje rezerwy, tłumaczono, że w tym zespole będą jeździć młodzi zawodnicy, którzy potrzebują objeżdżenia. A potem okazało się, że reprezentanci kraju jak Smektała, Kubera czy Brady Kurtz, też mogą jeździć. I to wszyscy trzej w jednym meczu. Naszym zdaniem to nie jest fair." To jest bardzo nie fair. Czy te 3 nazwiska potrzebują objeżdżenia? Nie potrzebują i zostało to zrobione tylko i wyłącznie by wybić Rawicz do 1 ligi wygrywając mecze zawodnikami z Ekstraligi. Więc nie ma o czym mówić i w pełni zgadzam się z wypowiedzą naszego Wiceprezesa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Aztek Krosno

Kolego. W Krośnie większość kibiców przychodzi oglądać swoją drużynę, a kto jeździ w przeciwnej jest raczej sprawą drugorzędną. Ważne by była walka, bo częstokroć z góry jesteśmy skazywani na sromotne lanie. Niestety Rawicz możliwości kibicowania swojej drużynie został pozbawiony (nie ma Kolejarza, jest Unia II) i "wabikami" na rawickich kibiców mają być Smektała, Kubera, Kurtz i Baliński. Niestety jak wiemy, w pierwszym meczu trzej pierwsi pojechać nie mogą i tutaj leży problem. Generalnie, jeszcze kilka tygodni temu większość kibiców trzymała za projekt Unii II kciuki, ale widzę, że zaczynają powoli od tego pomysłu odwracać. Dlaczego?
1. Regulamin pisany pod Unię II na "kolanie"
2. Możliwość roszad zawodnikami jakich nie ma żady inny klub (dwóch reprezentantów + obco do 23 lat)
3. Ustalone specjalne terminy - Unia I gospodarz, Unia II wyjazd i na odwrót
4. Wypowiedzi, artykuły przeciw bogu ducha winnemu Krosnu

Życzę obu Uniom jak najlepiej, ale wykażcie proszę trochę pokory, bo dostaliście wszystko czego chcieliście, a tylko przypadek sprawił, że te dwa terminy się zgrały. Jeszcze jedno do kibiców z karnetami: macie opłacony karnet, więc jedźcie na mecz do Rawicza. Przecież za wejściówkę we Wrocławiu będziecie musieli zapłacić.Ja będąc na meczu w Krośnie też nie mogę częstokroć oglądną w TV meczu moich ulubionych drużyn Ekstraligowych i z tego powodu nie płaczę...
Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim życzę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
KOLEJARZ FAN

Myslisz sie kolego to ze Unia desygnuje takich zawodnikow jak Szlauderbach, Pludra, Trofimov, Balinski i czysto teoretycznie Kubere, Smektale czy Kurtza to nie znaczy ze nie ma Rawickiej druzyny. Zreszta przekonasz sie o tym w Sobote. W skladzie zobaczysz zawodnikow Rawicza czyli Woralla, Pawlaka a z czasem byc moze w innych meczach Wellsa i drugiego Woralla. Ale przeciez Ty wiesz lepiej. Prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Ptasior

Wybacz ale w tej czy tamtej drużynie nie ma nikogo z Rawicza wymieniłeś tylko obcokrajowców którzy gdyby nie kasa z Leszna kolejny sezon by w Rawiczu nie jechali więc nazywanie tej drużyny Rawicką zakrawa na kpinę z Twojej strony. Innym faktem jest to że gdyby nie pomoc z Leszna pewnie rawicza by nie było lub jeżdziłby składem z podobnymi lub jeszcze gorszymi wynikami niz w poprzednim sezonie. Uważam że zawodnicy w danej kolejce powinni wybierać czy jada w Lesznie czy Rawiczu a nie w obu meczach wówczas ma to tylko jest uczciwe i sprawiedliwe- dodam z góry że jestem kobicem Leszna od lat a anty żużel z Rawicza od dawna nie miał dla mnie racji bycia teraz to sie zmienia ale to juz nie Rawicki klub.

| Odpowiedz
blokuj
KOLEJARZ FAN

No i bardzo sie mylisz. Ale nie bede sie z Toba klocil bo widocznie jestes blisko klubu z Rawicza. Tak z Rawicza. RKS KOLEJARZ RAWICZ nadal istnieje. Do twojej widomosci Worallowie obaj, Pawlak, Wels beda oplacani za nasze pieniadze, organizacja tez pozostaje w naszej gestii. Przyjdz na stadion i zobacz kto to organizuje. Owszem Leszno oplaca Baline i juniorow oraz jest gwarantem wplacalnosci w razie gdyby wystapily jakies dlugi. Ale spoko Ty wiesz lepiej. Na kpine zakrawa twoja wszechwiedza w temacie organizacji tej wspolpracy miedzy Lesznem a Rawiczem.

| Odpowiedz
blokuj
Aztek Krosno

Widocznie nie wiesz tego co wiem ja. Jak posiądziesz tą wiedzę, zrozumiesz o czym piszę. Nie mam Ci za złe tego, że próbujesz mnie obrazić.
Pozdrawiam i smacznego jajka życzę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Andrzej TRybus

Szczerze ? , to wolałbym znać stały skład Unii ll Rawicz ( nie tylko na mecz w Krośnie ) na cały sezon z zawodnikami Unii Leszno wytypowanymi do Rawicza, a Kuberę lub Smektałę widzieć na zasadach gościa . Wtedy byłoby to przejrzyste i na pewno dobro kibicòw z karnetami na oba kluby byłoby dobrem nadżędnym . Są mocne składy w 2 Lidze np Rzeszòw, Opole czy Poznań, ale to składy klubòw i bez możliwości kombinowania na dwa kluby . Przypomnę, że na DMEJ w Krośnie z Kuberą i Smektałą ( pomijam Karczmarza 11 pkt i Worynę 9 pkt) walkę na torze nawiązał praktycznie Jakobsen z Danii 12 pkt i Andersen 9 pkt i Kostygow z Łotwy 9 pkt . Reszta nie istniała .
Na pewno możliwość wystawienia 3 zawodnikòw z Unii Leszno do Rawicza nie jest do końca sprawiedliwe . Jak poròwnywać junioròw z kadry narodowej, nawet jako senioròw w składzie, do walki (jak u nas) z juniorami co na koniec ubiegłego sezonu zdali licencję . A i seniorzy będą mieć z nimi nie łatwo .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.